MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Katka

#3109 Cesky narod je ubohy..... umi jen remcat, stydim ze za vas..

2014-11-05 00:30

A plne podporuji prezidenta Zemana, konecne mame prezidenta, ktery neni jen loutkou, nekrade pera, umi se vyjadrovat, odmita drahe dary, a je inteligentni... coz se o podepsanych bohuzel neda rici, je to smutne, vetsina lidi podlehne medialni masazi a neumi si udelat vlastni nazor, kdyby media, ktera Zemana nemaji radi, hraly na opacnou stranu, tohle by nevzniklo... Misto aby se v tehle zemi resil bordel, ktery tu nadelali predchozi vlady a chamtivi politici, resi se par slovicek co pan prezident rekl, nebo kterym letadlem letel... to je ubohe a povrchni, poprve jsem zklamana z ceskeho naroda :(

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3110 Re: Cesky narod je ubohy..... umi jen remcat, stydim ze za vas..

2014-11-05 00:34:01

#3109: Katka - Cesky narod je ubohy..... umi jen remcat, stydim ze za vas.. 

 Naprosto s vámi souhlasím ! já už jsem z tohoto národa zklamám poněkolikaté,jsme národ Oveček..

 

Nezasloužíme si nic jiného než tenhle bordel co tu je,něco tu změnit to ne,ale řešit za PC že prezident řekl sprosté slovo to by nám šlo.


Nepřihlášený uživatel

#3145 Re: Cesky narod je ubohy..... umi jen remcat, stydim ze za vas..

2014-11-05 02:39:04

#3109: Katka - Cesky narod je ubohy..... umi jen remcat, stydim ze za vas.. 

 Ano, svatá pravda, moje řeč!

Jsem šťastný, že někdo konečně mluví tak, jak to tu skutečně vypadá, poněvadž jsme všichni v Prde...i jenom si to díky mediální masáži neuvědomujeme.

Stačí jet na 3 dny do Rakouska a vidíte ten rozdíl, v lidech i v platech. 


Nepřihlášený uživatel

#3168 .

2014-11-05 05:51:13

 

 

Zuzana P.

#3185 Re: Cesky narod je ubohy..... umi jen remcat, stydim ze za vas..

2014-11-05 06:08:40

#3109: Katka - Cesky narod je ubohy..... umi jen remcat, stydim ze za vas.. 

 Předpokládám, že ke svým tvrzením máte málo informací. Komu je vděčný za to, že je prezidentem? Kdo mu platil prezidentskou kampaň? Je vydírán? Slučuje se několik litrů alkoholu denně s duševním, emocionálním a fyzickým zdravím člověka? 

Vždy byl proruský. Už v době komunismu náš dědeček tvrdil, že nebezpečí pochází z východu. Všimla jste si, že Rusové mají jinou mentalitu?

Prezident není jenom nebezpečím pro naši demokracii a bezpečnost, ale ohrožuje naši planetu jako celek.