MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1301 Re: Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-04 10:04

#1279: - Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

 Zajímalo by mne kolik občanů, co podepsali tuto petici, se zúčastnilo prezidenských voleb? :-D Páč klikat doma u pc, nebo nedej Bože v práci umí každý :-))

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1311 Re: Re: Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-04 10:11:19

#1301: - Re: Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

 Já jsem se volby prezidenta zúčastnila, ale samozřejmě jsem volila noblesu a inteligenci druhého kandidáta. Tohoto chudáka z Vysočiny volili jen hospodští povaleči nebo lidé s nízkou inteligencí, kteří nemohli dohlédnout za roh. Pak by totiž věděli, co bude tento samolibý mstitel vyvádět.

Pavel

#1339 Re: Re: Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-04 10:20:59

#1301: - Re: Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

 U voleb jsem byl a z výsledku jsem byl zklamán, přesto jsem doufal, že Miloš Zeman alespoň nějakou úroveň má. NEMÁ. Zjevně si myslí, že inteligence, kterou je obdařen, ho opravňuje k tomu, aby se choval jako hulvát, pro kterého neplatí žádná pravidla!

Ellis

#1368 Re: Re: Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-11-04 10:34:47

#1301: - Re: Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

 No právě že jsme volili. Ovšem ne Zemana a chce se nám z něj zvracet