MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

MUDr. Marek Rošetský

#1031 A se zlodějem plnicích per co si dělal co chtěl to bylo OK?

2014-11-04 07:25

 Lidé vzpamatujte se! Jaký národ, takový president! Kolik zlodějů, sprosťáků a zločinců Vám vládne, má na Váš život mnohem větší vliv než prezident a mlčíte... Nechte toho pokrytectví, hrdinové z pozlátka. Jen kdybychom se mohli podívat do Vašich rodin a sáhnout Vám do Vašeho svědomí, morálky, skrze Vaše blízké, přátele a spolupracovníky, to by byl slovník že?! Kdo je bez viny ať první hodí kamenem... :-D

Odpovědi

otevřete oči ...

#1042 Re: A se zlodějem plnicích per co si dělal co chtěl to bylo OK?

2014-11-04 07:28:21

#1031: MUDr. Marek Rošetský - A se zlodějem plnicích per co si dělal co chtěl to bylo OK? 

 Moje řeč pane Rošetský, slušní lidí ještě existují, děkuji ;-) Andrea Kůrková

občan

#1051 Re: A se zlodějem plnicích per co si dělal co chtěl to bylo OK?

2014-11-04 07:35:27

#1031: MUDr. Marek Rošetský - A se zlodějem plnicích per co si dělal co chtěl to bylo OK? 

 A nemělo by jít vedení státu občanům příkladem? Jo je to hnus, co nám vládne v čele se Zemanem. Jak chcete vysvětlit dětem, že se takhle nemluví, když toho ... vidí každý den ve škole, jako vzor? Nesouhlasil jsem ani s některým jednáním Klause, hlavně s jeho posledním činem s vězni, pravdou je, že i v národě je spousta zlodějů a že se všude mluví vulgárně, občas to ujede i mi, ale ne v televizi, nebo rozhlase a nemluvím tak ani před dětmi a nejsem představitel státu. Každý ve veřejne funkci by si měl dobře rozmyslet, co vypustí z úst :-(

Alnagon

#1076 Re: A se zlodějem plnicích per co si dělal co chtěl to bylo OK?

2014-11-04 07:46:39

#1031: MUDr. Marek Rošetský - A se zlodějem plnicích per co si dělal co chtěl to bylo OK? 

 Nebylo to OK, ale třeba se už konečně lidi naučej ozývat (a začne to být k něčemu).