MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Hamlet

#363 Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-03 18:33

#14: Weru - Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

 Docela souhlasím, byl zvolen, ne dosazen,  a my si máme rozmyslet, koho volíme. Byl zvolen ani ne 1/3 národa, podobné procenta voličů dala hlas protikandidátovi, a zbytek volilo "hlavu do písku". Přesto nejsme tak mizerný národ, abychom si zasloužili takového prezidenta. O jeho předchůdci ani nemluvě. Zeman mě netěší od počátku, takže souhlasím s peticí, a říkám si, kde je jeho slib být prezidentem všech...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#409 Re: Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec

2014-11-03 18:53:38

#363: Hamlet - Re: Škoda, že na tohle jste přišli až teď...nemusel tam být vůbec 

Hlavní probém byla u mě dvoukolová volba. Do druhého kola přímé volby postoupil příšerný Zeman a chlap co ani neumí česky.

Proto mě uráží, když na jakoukoliv kritiku Zemana, a dle mého oprávněnou, mě dokáže kdokoliv sprostě urážet, posílat do kaváren nebo posílat do Karlovi pr...

Přiznávám, že jsem nebyl volit ve 2. kole prezidentské volby. Oba kandidáti pro mě totiž byli nepřijatelní a nestálo mi za to volit menší zlo. Ovšem to neznamená, že nemám právo přát si aby tento člověk přestal být prezidentem České republiky, tedy i mým!