MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Vojta

#269 Miloš Zeman je naším nejlepším prezidentem

2014-11-03 17:41

Vždy ví co říká. A podporuji jej. Volil jsem ho. Pokud by znovu kandidoval, opět bude mít můj hlas.

Že je trochu prostořeký, to mu jistě odpustíte. Však se Karel Schwarzenberg vyjadřuje obdobně. Ale u něj se to bere jako rotomilost.

Važme si takoých lidí, jak je Zeman. Protože on dělá hodně pro lepší ekonomiku tohoto státu. To, že je ekomika v tak dobré kondici je velkou měrou jeho zásluha.

Pražský kavárny však toto nikdy nepochopí.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#275 Re: Miloš Zeman je naším nejlepším prezidentem

2014-11-03 17:44:10

#269: Vojta - Miloš Zeman je naším nejlepším prezidentem 

 No samozřejmě že ano :D Tak to je , a tito moralisté co se za všechno jen "stydí" spíše připomínají bečící stádo ovcí protože jim to tak naservírovala média :D už jsem to tu jednou napsal že Zeman se nechová o nic hůř než zbytek jeho země  :D


Nepřihlášený uživatel

#7736 Re: Miloš Zeman je naším nejlepším prezidentem

2014-11-07 15:16:27

#269: Vojta - Miloš Zeman je naším nejlepším prezidentem 

 Dementní opilec většinou už neví, co říká.....

Roman Skácel

#7763 Re: Miloš Zeman je naším nejlepším prezidentem

2014-11-07 16:09:13

#269: Vojta - Miloš Zeman je naším nejlepším prezidentem 

 Jsou nuance v tom, kdo a kdy použije nevhodný výraz, jinak ho použije opravdový gentleman a jinak sprostý pablb, který si málem ani pro ego nevidí na špičku nosu.

No a na nás všech zde je abychom ty nuance hodnotili.

Volil jsi prostě podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, Ty a ostatní jste zde stvořili něco, co ještě dlouho nebude možné přehlédnout a na co jen tak naše dějiny nezapomenou.

Příště už budeme rozumnější, to mi věř, tuhle zkušenost jsme potřebovali, jako sůl.