Podpora znovuzavedení trestu smrti v ČR

Quoted post

A

#270 Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-09-12 13:55

#2: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola - JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola 

 Nezlobte se na mne, ale jste idiot první kategorie. Jak tohle můžete vůbec napsat. Hajzl co někoho brutálně zabije nebo znásilní není člověk, ale odpad a do společnosti nepatří a já rozhodně nechci, by moje daně šli na jeho pohodlný život ve vězení, kde se má lépe jak my venku! Zkuste se zamyslet nad tím, že by někdo zavraždil někoho ve vaší rodině (pochopitelně to nikomu nepřeji zažít), potom byste byl první kdo by požadoval trest smrti!!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#276 Re: Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola

2014-09-12 15:44:39

#270: A - Re: JUDr.PhDr.Mgr. et Mgr.Henryk Lahola 

 ale vy ste presne zminil ten zasadni problem, a to neni to ze se zrusil trest smrti, ale ze vetsina veznic je pro trestane jen dlouha dovolena, a hlavne proto jsou u nas pripady nekolikrat trestanych....proto kdyz uz tak zavest zpet nucenou praci jako byly kamenolomy apod., protoze kdo bude urcovat kde je ta hranice co uz je na trest smrti a co ne ? nasi soudci, kteri za jeden a ten samy zlocin, jsou schopny dat naprosto odlisne tresty? nebo snad lidi, kteri by kamenovali "pachatele" jen protoze ho nekdo jako pachatele oznacil? a neni vyjimkou ze nakonec pachateleme je uplne nekdo jiny, takze ne, ja pro trest smrti nejsem a u nas uz vubec ne