Petice pro Nechceme Česko Romskou vlajku

Quoted post

ing erzika demeterova

#1231 Re:

2014-09-07 07:12

#1229: -  vymrete protoze se nemnozite !!!!!

Cesko a slovensko je nase zem, nas romu. To pochopite az vy budete mensina a my romove vetsina.

Tak rychle sprtejte romstinu at se pak doluvite na uradech

 

Odpovědi

Občan české republiky

#1233 Re: Re:

2014-09-08 16:16:18

#1231: ing erzika demeterova - Re:  

 Jestli jste vy ing., tak já jsem astronaut a jestli jste opravdu ing., tak by mě zajímalo, za kolik jste ten titul koupila.

  1.  A teď k vašemu příspěvku. O to, jestli se množíme, nemějte starost a jestli vymřeme, to už není vůbec vaš problém. Víte on někdo chodí do práce a někdo se množí a chodí si jen pro tučné dávky, na které vydělává zase ten, co se tolik nemnoží a pracuje, aby uživil i takové příživníky, co ani nemají zájem pracovat a děti využívají jako finanční zázemí.
  2. Česko a Slovensko nikdy vaše zem nebyla a nikdy ani NEBUDE. Vaše zem původu bylo Rumunsko, to by jste při vašem "vzdělání" mohla vědět.
  3. Romštinu šprtejte hlavně sami, my ji k ničemu nepotřebujeme a potřebovat ani nebudeme ale i vaše děti by ji mohli spisovně ovládat, ale to by jste je museli nejprve posílat do škol, aby měli vzdělání a potom i práci. A až se začne na českých úřadech mluvit romsky, museli by nejprve začít chodit ptáci pěšky a lidé létat. Takže Eržiko, probuďte se, měla jste jen špatný sen. To se občas stává hodně lidem.

        

 


Nepřihlášený uživatel

#1237 Re: Re:

2014-09-22 16:12:57

#1231: ing erzika demeterova - Re:  

 Di do píči cikánko zasraná !!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#1251 Re: Re:

2014-11-05 14:50:53

#1231: ing erzika demeterova - Re:  

 já ti ani tykat nebudu ty cikánská špíno! TVOJE TADY NENI LAUTR NIC !!! Česká země nikdy nebude cikánů ty mrdko


Nepřihlášený uživatel

#1257 Re: Re:

2015-01-08 11:29:54

#1231: ing erzika demeterova - Re:  

 Vymřeš rukou muslima, který nás tady všechny nechá vymřít jménem Alláha  a pana Kalašnikova. taková je budoucnost. Takže jsme všichni v klidu. Půjdem spolu do betléma....