Pro_Izrael

Quoted post

Jindřich J. Kimler

#16 Izrael = záruka míru a pokoje celého kulturního světa!

2014-08-10 21:40

Jsem již "starší mladík", r. 1948 jsem prožíval jako prvňáček, ale v červnu / jún r. 1967 se pro moji generaci udály nevídané a neslýchané věci. Na místo připravovaného zničení Izraele, jsme byli svědky toho, že Izrael zázračně obdržel z velké části území ve svých historických hranicích. Místa jako Jericho, Betlém, Machpelach, Sichem, Cedron atd. se staly opět územím Izraele. Avšak největší událostí bylo připojení starého Jeruzaléma. Jeruzalém přestal být "pošlapáván" od nežidovských národů, protože se naplnil čas určený i jim! (Lk 21,24)

To vše nám dosud říká, že události světového dosahu nedají na sebe dlouho čekat. Židé tenkrát plakali radostí a volali i ti, co nechtěli o Bohu ani slyšet: "ABA - přece je BŮH!" - "EHJE AŠER EHJE" = "JSEM KTERYŽ JSEM", zaznívalo z úst rabínů. Nemyslíte, že se podobný scénář může ještě jednou opakovat, aby se naplnila všechna Zaslíbení Nejvyššího?

To co bylo připraveno na Izrael, bylo strašné! Pamětníci dodnes žasnou nad množstvím zbraní, otravných plynů nevyjímaje, které v zoufalém chaosu zanechali ti, kteří chtěli zardousit Izraele. A lid ten je opět shromažďován z mnohých národů... Jak velké události prožíváme, si ani dostatečně neuvědomujeme, ale jedno je jisté, že Hospodin dělá dílo své ve dnech našich, o němž když vypravováno bude - neuvěříte!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#51 Re: Izrael = záruka míru a pokoje celého kulturního světa!

2014-08-13 18:34:26

Martina

#52 Re: Izrael = záruka míru a pokoje celého kulturního světa!

2014-08-13 18:36:17

#16: Jindřich J. Kimler - Izrael = záruka míru a pokoje celého kulturního světa! 

 Naprosto souhlasím, Bůh má vše ve svých rukách a vždy měl. Amen


Nepřihlášený uživatel

#138 Re: Izrael = záruka míru a pokoje celého kulturního světa!

2014-11-06 17:17:31