Petice za zrušení diplomatického zastoupení tzv. státu Palestina

Quoted post

doktor

#267 Re: Izrael nebo Palestina?

2014-01-16 13:46

#1: perci5 - Izrael nebo Palestina?

Jsem vždy na straně Izraele,tu sebranku arabskou smradlavou,prolhanou by měli  z Prahy nakopat a vykopnout,na území,kde žijí neumí nic vytvořit,jen umí zabíjet a žít v táborech jak čunata a nic nedělat,ale samozřejmě  chtějí zničit Izrael,protože ničení je program jejich hnusného náboženství

Odpovědi

vybočená neovce

#274 Re: Re: Izrael nebo Palestina?

2014-01-17 10:27:50

#267: doktor - Re: Izrael nebo Palestina?

Je mi Vás upřimně líto. O náboženství arabů nejspíš nevíte nic a asi se moc díváte na akční filmy made in USA a z těch pak pramení veškeré vaše vědění o jejich náboženství. Jde o korán, ale ničení v něm skutečně není. Jen pro to aby jste nebyl za tupého osla doporučuji místo tv raději odbornou literaturu. a pokud jste tak zásadně proti něčemu, čemukoliv doporučuji si nejdříve projít dostupné informace o problemu. Já například Nesnáším nácky a fašismus v jakékoliv podobě ale nesnáším ho ne pro to co od někoho slyším, co vidím v TV nebo co nás učily ve škole ale opravdu jen na základě faktů a mezi taková fakta u mne v tomto konkrétním případě bylo přečtení knihy Main Kampf a vězte že zjištění získaná z této knihy jsou pro mne nejjasnějším a nejlepším odůvodněním mého odporu k lidem, kteří tíhnou k neonacizmu a celé této zločinné ideologii.