Petice za zrušení diplomatického zastoupení tzv. státu Palestina


Nepřihlášený uživatel

#251

2014-01-10 21:55

Diplomatické zastoupení by měl mít pouze suverénní stát a nikoliv jen neohraničené území.
RC/KL

Nepřihlášený uživatel

#252

2014-01-11 12:09

Plně souhlasím s jejím obsahem, a proto připojuji svůj podpis.

Nepřihlášený uživatel

#253 Re:

2014-01-11 13:10

#140: -

Už aby rasistický Izrael padnul a na blízkém východě nastal mír. Jak k tomu tam ti lidé příjdou, kteří tak žijí stovky let, že je izraelští chazaři vyvražďují?


Nepřihlášený uživatel

#254 Re:

2014-01-11 13:16

#203: -

Také nechápu, jak může ČR na svém území trpět diplomatické zastoupení mezinárodních  teroristů z rasistického židovského státu. Náboženský stát Izrael přece není ani stát - podobně jako Papežský stát Vatikán. Je to jen teroristický spolek zlotřilců, kteří neuznávají mezinárodní právo.


Nepřihlášený uživatel

#255 Re:

2014-01-11 13:19

#227: -

Izraelcům nestačí, že vraždí civilisty v Palestině, už vraždí i diplomaty i v ČR. Třeba ta nesnášenlivost je součástí židovské víry.


Nepřihlášený uživatel

#256 Re:

2014-01-11 13:24

#230: -

Už ve středověku různí králové zakazovali židům pobyt na území království. Jen je vyhodili dveřmi, už se tam židé nacpali oknem. A tak i u nás pár stovek sionistů otravuje ovzduší. Své rasistické kydy píší všude a organizovaně - v trojsměnném provozu.


Nepřihlášený uživatel

#257 Re: Re: Nesouhlas!!!

2014-01-11 13:33

#212: mars - Re: Nesouhlas!!!

Je to jasné, jak se píše v úvodním příspěvku. V 19. století v Palesrtině žilo 10.000 židů a pouhých 250 tisíc Arabů. Židé tanm tedy vysloveně převládali v poměru 1:25. Protože před 2.000 lety v Paletině byly židovské státy, tak je to právem židovská země, stejně jako Česko je země keltská a Maďarsko země mongolského Čingischána, protože ten to území dobyl stejným způsobem, jako židé před tisíciletími dobyli území nynější Palestiny. Jen Čingischán na rozdíl od židů původní obyvatelstvo nevyvraždil.


Nepřihlášený uživatel

#258 Re:

2014-01-11 13:36

#247: -

My jsme Slované a nemáme důvod podporovat jedny asiaty proti druhým.


Nepřihlášený uživatel

#259 Re: Re: ?

2014-01-11 13:39

#217: - Re: ?

Protože Palestina je území okupované rasistickým Izraelem.


Nepřihlášený uživatel

#260

2014-01-13 02:02

Souhlas s KAŽDÝM slovem petice !
Bruna, petent

Nepřihlášený uživatel

#261

2014-01-13 20:17

Zajímalo by mně, kdo velvyslance neexistujícího státu živí? Pravděpodobně my všichni - peníze jsou z fondů EU, které platíme my z našich daní.. :-D

Nepřihlášený uživatel

#262

2014-01-13 23:11

Na ilegální existenci vyslanectví neexistujícího státu Palestiny jsme již upozorňovali naši vládu před 10 lety.Bohužel bezvýsledně.

Nepřihlášený uživatel

#263

2014-01-14 11:15

T. zv. stát Palestina je podle mne teroristické uskupení, které usiluje o likvidaci Izraele.
Jestliže Palestinu podporovala ČSFR, neudivuje mne to. Ale že v podpoře pokračuje náš stát, ČR, u mne
opravdu vyvolává podiv.

Nepřihlášený uživatel

#264 88

2014-01-14 19:59

Zidi do plynu

Nepřihlášený uživatel

#265

2014-01-15 13:37

Tzv. stát Palestina není státem v pravém smyslu tohoto slova, protože jej neuznávají snad žádné mezinárodní organizace na světě, nebo se snad mýlím ?
Elis

#266

2014-01-16 11:16

Palestinci ani jiná muslimská verbež tu nemá co dělat.Mám děti a rozhodně mi není lhostejný,v jaké zemi budou žít.Petici jsem podepsala a snažím se informovat co nejvíce lidí.Politici,berte na vědomí,že tu muslimy NECHCEME!
doktor

#267 Re: Izrael nebo Palestina?

2014-01-16 13:46

#1: perci5 - Izrael nebo Palestina?

Jsem vždy na straně Izraele,tu sebranku arabskou smradlavou,prolhanou by měli  z Prahy nakopat a vykopnout,na území,kde žijí neumí nic vytvořit,jen umí zabíjet a žít v táborech jak čunata a nic nedělat,ale samozřejmě  chtějí zničit Izrael,protože ničení je program jejich hnusného náboženství


Nepřihlášený uživatel

#268

2014-01-16 18:55

Dnes to sem ještě přijel vysvětlovat nějaký kreténský terorista, jehož zkurvená dcera, jako sebevražedná aténtátnice zabila 21 lidí mezi nima i děti, jsou to kurvy a patří leda tak ke zdi, a ne aby jsme je zde příjmali jako diplomaty, jsou to lidské zrůdy....


Nepřihlášený uživatel

#269

2014-01-16 20:47

Domnivam se,ze pokud zde nemá diplomaticke zastoupeni kmen Pygmeju,je podivne,ze jej ma virtualni stat Palestina..proste vyndat hlavy ze zadku...

Nepřihlášený uživatel

#270

2014-01-16 21:14

Ano ta petice je dobrý způsob,jak upozornit naši vládu,že neuznaváme stát Palestina.MK

Nepřihlášený uživatel

#271

2014-01-16 23:26

Izrael se neustále ostatním státům...pořád za něco omlouvá a nikdo se za nic neomluvil ještě Izraeli. Je to Bohem vyvolený lid a všichni to ví, proto proti nim tak zbrojí a nenávidí je. Jsem
Zdena

#272 Petice za zrušení diplomatického zastoupení tzv. státu Palestina

2014-01-16 23:43

Izrael se neustále někomu za něco omlouvá a nikdo se Izraeli za nic neomluví, jen je neustále obžalovávají a útočí na ně. Izrael je Bohem vyvolený národ a pro ostatní jsou těžkým břemenem.Je načase pozvednout pro ně hlas.Proto podepisuji tuto petici. Miluji ten národ.Věřím, že nás bude hodně, hlavně těch věřících, ale i spravedlivých nevěřících.Vždyť naše Česká země je křesťanským národem a byla vždy přítelem Izraele. Nemůžeme si s tou zemí dělat co se vám zlíbí a ještě k tomu obelhávat svůj národ a neinformovat ho o svých plánech..Dělejte co máte a dejte věci zase do pořádku.
vybočená neovce

#273 Odpor

2014-01-17 09:50

Zde si asi nikdo neuvědomuje, že Izrael je uměle vytvořený stát na cizím uzemí. Palestina má nejen právo mít diplomatická zastoupení ale i právo požadovat aby se Izrael neroztahoval v zemi jenž od počátku věků patřila Palestinským předkům. Celé je to totiž postaveno na hlavu a nabízí se zde velmi jednoduché přirovnání. Jste li vlastníkem domu s pozemkem jenž patřil odedávna vaší rodině a potom přijde někdo například soud kdo rozhodne a nařídí vám že značnou část musíte jen tak věnovat nějaké rodině která se nemá kam vrtnout. Vzdáte se takové části vlastního majetku jen tak bez boje ? Asi těžko ! A potom ještě po čase ani nikdo neuzná vaše právo na ten zbytek vašeho majetku a naopak přistěhovalci budou uznáni jako právoplatní majitelé pozemku, který vám byl ukraden. Toto je přesně to co se děje mezi Palestinou a Izraelem. Já osobně uznávám Palestinské právo na vlastní stát a také chápu Izraelskou touhu po vlastní zemi jenže celé to bylo velmi neštastně provedeno a viníkem neustálých konfliktů mezi těmito národy je OSN pod diktátem USA. Pokud se Izrael a Palestina nedohodnou sami mezi sebou bez jakéhokoliv zásahu zvenčí: OSN, USA a pokud nepřestanou mezi sebou vyjednávat za pomoci chrastění zbraněmi - konflikty nepřestanou nikdy a budou trvat dokud jeden zcela nezničí druhého.
Řešením je uznání Palestiny jako státu a přestat se vměšovat a vojensky podporovat jakoukoliv stranu. Nedovolit aby se vměšoval kdokoliv. Jen přihlížet a udržet to v nějaké rovině. Samozřejmě, že mnoho lidí zde bude oponovat že na uzemí Palestiny jsou teroristé - ale to je důvod proč uznat Palestinu jako stát aby si mohli vytvořit regulérní bezpečnostní složky, které by si jistě poradily s porušováním zákonů které by tam vznikly. Taktéž se zde již mnoho lidí vyjádřilo k události na Palestinské ambasádě v Praze. Zajímalo by mne z čeho pramení tyto názory. Nejspíš z toho co se tito lidé dozvěděli z médií ale vy jenž činíte závěry na základě takto získaných informací vězte, že nic z toho co jste kdekoliv slyšely nebo četly nejsou věrohodné informace jenž by se zakládaly na skutečné pravdě - vše jsou jen doměnky reportérů nebo záměrné dezinformace. Uvědomme si prosím, že v naší zemi se označuje jako tajné nebo přísně tajné i záležitosti které jsou z pohledu běžného občana blbost a nyní se znovu zamyslete co se v Praze stalo - bouchla bomba na ambasádě a zabila velvyslance - pokud si uvědomíte ce se stalo a co jsou skutečná fakta tak vám musí být jasné že vše okolo této události spadlo do kategorie PŘÍSNĚ TAJNÉ a to asi tak 3 vteřiny po události - vše co se nedá utajit a to byl samotný výbuch a smrt velvyslance jsou holá fakta a jediné pravdivé informace, které mohly být občanům zděleny. Vše okolo jsou jen spekulace a dezinformace - my běžní občané se nikdy nedovíme co se vlastně doopravdy stalo. Toto jsou mé názory k uvedeným událostem a mé nepochopení teto petice a reakcí některých tak snadno ovládnutých a zmanipulovaných ovcí zde. Nesouhlasím s vaší peticí a názory jenž se zakládají jen na doměnkách, polopravdách, dezinformacích a dokonce záměrných lžích našich médií a našich prolhaných a zkorumpovaných úřadů

vybočená neovce

#274 Re: Re: Izrael nebo Palestina?

2014-01-17 10:27

#267: doktor - Re: Izrael nebo Palestina?

Je mi Vás upřimně líto. O náboženství arabů nejspíš nevíte nic a asi se moc díváte na akční filmy made in USA a z těch pak pramení veškeré vaše vědění o jejich náboženství. Jde o korán, ale ničení v něm skutečně není. Jen pro to aby jste nebyl za tupého osla doporučuji místo tv raději odbornou literaturu. a pokud jste tak zásadně proti něčemu, čemukoliv doporučuji si nejdříve projít dostupné informace o problemu. Já například Nesnáším nácky a fašismus v jakékoliv podobě ale nesnáším ho ne pro to co od někoho slyším, co vidím v TV nebo co nás učily ve škole ale opravdu jen na základě faktů a mezi taková fakta u mne v tomto konkrétním případě bylo přečtení knihy Main Kampf a vězte že zjištění získaná z této knihy jsou pro mne nejjasnějším a nejlepším odůvodněním mého odporu k lidem, kteří tíhnou k neonacizmu a celé této zločinné ideologii.

vybočená neovce

#275 Re:

2014-01-17 10:38

#261: -

platí ho Palestinská strana vy na pobyt jakéhokoliv diplomata na našem uzemí nepřispíváte ani korunu.