Petice proti jmenování Hermana ministrem kultury

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2

2014-01-05 20:51

"Velebníček"D.Herman je typickým představitelem neutuchající zásady ŘK církve "být u toho"=u moci a s mocnými!Navíc je součástí tvrdého směru,který si nezadá nijak s totalitou.Jeho osobu lze přirovnat ke známému Koniášovi.P.S.:Na co se zaměřil ve funkci ředitele ÚSTR?Na osu fašismus-ŘK církev ne!(...)

Odpovědi

honza

#137 Re:

2014-01-08 16:07:18

#2: -

Herman je právě představitelem toho "normálnějšího" církevního směru. Právě proto petice proti němu podepisují jak militantní ateisté, tak i a militantní katolíci.


Nepřihlášený uživatel

#163 Re:

2014-01-09 15:46:06

#2: -

Milý soudruhu, nevíte co píšete.


Nepřihlášený uživatel

#204 Re:

2014-01-12 13:41:16

#2: -

Naše zaprodaná kulturní svoloč , si nikiho lepšího , než je pan Herman nezaslouží.

PhDr.Pavel Jůra

#248 Re: zajímavá myšlenka

2014-02-22 00:09:55

#2: - ějí

Jen když jsem zaslechl ve sdělovacích prostředcích jméno toho pána, hned mne napadl ten příměr o bratru Koniáši .Prosím Vás, co z té hry může vypadnout. Snad nějaký latinský výrok. Nic víc, nic míň. Teď ještě ta hra kolem církevních restitucí, no to se kouzelně doplňuje. Ale ve spojitosti s touto personou je to přímo zavádějící. Jen Vám chci dodat, že v mnoha věcech ctíme pana filozofa T.G.Masaryka, no a on, když se dostal do potíží s klérem, pronesl úžasnou myšlenku: "Na cestě k Bohu nepotřebuji prostředníka." A já tomu jeho rozhodnutí rozumím.