Petice proti jmenování Hermana ministrem kultury


Nepřihlášený uživatel

#226

2014-01-16 08:07

Nesouhlasím, aby zastával tak důležitou fukci spojenou s "rozdáváním" majetku a území vlasti! Zvláště když jde o podporovatele cizích vlivů!

Nepřihlášený uživatel

#227

2014-01-16 09:18

Není třeba ustavovat do státních orgánů USA zpravodajce.

Nepřihlášený uživatel

#228

2014-01-16 09:31

Válečný štvář, který se radoval z bombardování Jugoslávie 1999. Ministerský post je odměna od amerických soudruhů bombometčíků.

Nepřihlášený uživatel

#229

2014-01-16 09:32

Příslušník ani fanoušek totalitní organizace, která má na svědomí tisíce upálených a miliony životů do vlády nepatří.

Nepřihlášený uživatel

#230

2014-01-16 09:33

Nežli se tato iniciativa objevila, jen jsem tiše skřípal zubama a netušil, že nejsem sám komu se tato nominace nelíbí. To, že se k této petici připojí co nejvíce občanů, dává reálnou naději, že se věci začínají ubírat správným směrem...
marie

#231

2014-01-16 10:17

je to fašista škůdce naší vlasti
Vybrat přezdívku

#232 Předmět

2014-01-16 20:00

Napsat komentář...

Nepřihlášený uživatel

#233

2014-01-17 19:54

Je to výsměch zvolit ministrem kultury pana Hermana, je to zvolení kozla zahradníkem.

Děkuji.
no future

#234 hnus

2014-01-18 03:22

Chce se mi zvracet z toho nenažraného kléru. To je buď pedofil, nebo hamoun. Mistr Jan se musí obracet v nebi...

Nepřihlášený uživatel

#235

2014-01-19 15:33

Zrada ČSSD zrada Sobotky a pokud Hermana jmenuje Zeman další zrada, zakon o cirkevni krádeži byl přijat podvodem za pomoci zločinců

Nepřihlášený uživatel

#236

2014-01-23 15:57

Slyšela jsem pana Hermana v rádiu, děs....
Pavel

#237 Re: Re:

2014-01-23 17:15

#24: autorka petice - Re:

Doporučujete lidem, kteří se postavili proti nominaci doktorky Samkové do EP na kandidátce Okamurova Úsvitu, aby si o ní něco přečetli a vyhledali fakta. Tvrdíte, že ji novináři špiní a jsou za to placeni. Co děláte Vy v případě nominace pana Hermana na ministra kultury? Špiníte ho bez důkazů jen na základě pomluv a mediálních zkratek. To je pokrytectví... Vaše petice naštěstí nemá šanci na úspěch. Tolik lidí zblbnout nedokážete.


Nepřihlášený uživatel

#238

2014-01-25 10:48

Kozel zahradníkem.

Nepřihlášený uživatel

#239

2014-01-27 16:09

Neseriózní návrh KDU-ČSL na ministra kultury.

Nepřihlášený uživatel

#240

2014-01-28 13:04

Je to naprosto nedůvěryhodná osoba jako téměř všichni flanďáci !!!
autorka petice

#241 Poděkování všem signatářům petice.

2014-01-29 22:07

Dnes prezident Zeman jmenoval do funkce všechny ministry, kteří mu byli Bohuslavem Sobotkou navrženi i přes výhrady k některým kandidátům ze strany samotného prezidenta i veřejnosti. Chápeme tento akt jako slabost ze strany Miloše Zemana, neschopnost Bohumila Sobotky a diletantismu koaličních politických stran. Opět se ukazuje, že naší vládnoucí elitě nejde o stát a jeho občany, ale jen o strany a jejich partajní či osobní zájmy!
Děkujeme všem, k dnešnímu dni, 2136 občanům, kteří podepsali Petici proti jmenování Hermana ministrem kultury. Petici jsme poslali včas Zemanovi, napsali jsme mu 2 dopisy o názorech občanů a se zdokumentovanými fakty o Hermanovi. Obeznámili jsme za včasu s peticí B. Sobotku i další "vlivné" politiky. V tisku, především v Parlamentních listech se o naší petici 2x psalo a byl na ní odkaz, takže to opravdu byla znatelná iniciativa. Ukázala se bohužel opět totální arogance moci! Zodpovědní mlčí, přehlížejí, ale karavana jede dál!
Kroky ministra kultury budeme monitorovat nadále na FB stránce Nechceme Hermana ministrem kultury, která jmenováním Hermana do funkce neztrácí svůj význam a na své aktuálnosti. Naopak dostává svůj nový význam a jiný rozměr, protože my, teď již skutečně NECHCEME HERMANA MINISTREM KULTURY!

Nepřihlášený uživatel

#242 stb na smetišti dějin

2014-01-30 17:26

Babišovi nevadí, že Sobotka zneužívá poslanecké náhrady, což je věc, za níž se v normálních zemích na vládní funkce rezignuje. A Sobotkovi za to zase tedy nevadí případně prokázaná spolupráce Babiše a StB. Vždyť už kvůli Babišovi schválili i speciální zákon, aby nemusel předkládat lustrační osvědčení! Je ale vlastně otázka, kdo je v této vládě vlastně premiérem. Mně osobně se zdá, že Andrej Babiš

Nepřihlášený uživatel

#243 pan premiér

2014-01-30 17:30

Všichni tady nadáváte na pana Hermana ale to jaká je veteš čssd a ano to už tady nikdo neřeší
že premiér pobírá neoprávněně cestovní náhrady z brna při tom bydlí léta v praze a to činí 300tis ročně by měl za ty leta zpět vrátit ne!!! a další machinace okd atd.

Nepřihlášený uživatel

#244

2014-02-06 07:23

Je tam z jediného důvodu-dokončit cirkevní restituce,to největší svinstvo století.....vůbec mu nejde o občany této země.......

Nepřihlášený uživatel

#245

2014-02-08 15:08

Politická strana KDU ČSL se neměla vůbec dostat do vlády. Pokud dnes nejou ve vládě členové KSČM, jestliže KDU ČSL trvá na lustračním zákonu, jako na něčem, co je demokratické, potom musíme připomenout Lidovcům, že byly součástí Národní fronty od roku 1948. Jestli dnes lidovci tvrdí, že minulý režim byl totalitní, tak Lidovci s tímto režimem kolaborovali a na společnosti celých 40 let před rokem 1989 parazitovali. Pokud někomu vadí, že komunisté kádrovali lidi ve funkcích, tak lustrační zákon je totéž, jako kádrování. Politici zradili stát přijetím zákona o navrácení majetku církvím, kterým žádný majetek nepatří. Lidovci a pan Herman zvlášť, nepatří do vlády a nemůže rozhodovat o ministertsvu kutury. Nemá moji důvěru.

Nepřihlášený uživatel

#246

2014-02-12 16:04

Sobotka je slaboch poleze lidovcúm do prdele jen aby mu zůstalo koryto

Nepřihlášený uživatel

#247

2014-02-20 07:53

Nejen to. Dokonce jako 1. náměstkyni dosadila k p. Hermanovi sociální demokracie dr. Kalistovou, kterou my, kdo jsme kvůli ní byli kdysi vyhozeni z odborné komise ČSSD pro resort kultury, nazýváme KUDLANKOU NÁBOŽNOU. Dokonce se kvůli tomu vzdala lukrativní funkce předsedkyně velké mediální rady, kterou jí zaopatřil její protegé exministr Jandák (původně republikánský unionista, pak ODS, KDU-ČSL, nyní ČSSD).
Tím dává vedení soc. dem. najevo, jak nedůsledně jí na úsilí odstranit nespravedlnost toho, co klerikálové nazvali císrkevními restitucemi, záleží.
Jindřich Beránek.
PS.
Jako jediný z vyloučených jsem byl poté, co dr. K. přerušila členství v soc. dem. (kvůli své minulé funkci), jsem byl do komise znovu přijat, ovšem kvůli divadlu (které recenzuji) a nikoliv mediální politice, jehož skupinu jsem jako poslední šéfredaktor Práva lidu do svého vyloučení vedl. (bek)
PhDr.Pavel Jůra

#248 Re: zajímavá myšlenka

2014-02-22 00:09

#2: - ějí

Jen když jsem zaslechl ve sdělovacích prostředcích jméno toho pána, hned mne napadl ten příměr o bratru Koniáši .Prosím Vás, co z té hry může vypadnout. Snad nějaký latinský výrok. Nic víc, nic míň. Teď ještě ta hra kolem církevních restitucí, no to se kouzelně doplňuje. Ale ve spojitosti s touto personou je to přímo zavádějící. Jen Vám chci dodat, že v mnoha věcech ctíme pana filozofa T.G.Masaryka, no a on, když se dostal do potíží s klérem, pronesl úžasnou myšlenku: "Na cestě k Bohu nepotřebuji prostředníka." A já tomu jeho rozhodnutí rozumím.


Nepřihlášený uživatel

#249

2014-12-21 10:54

Ten pan je prilis proamericky,jednostranny a take servilni,takze na post ceskeho ministra kultury urcite nepatri!Kolik restitucnich penez musela cirkev vydat na propagacni bilboardy,aby ho vnutila duverivym krestanum jako poslance?Rucka rucku myje,v pripade chamtivych cirkervnich hodnostaru se jim tento deal bohate vyplati,pomohli mu presne na jeden z postu nejvyssich a pan ministr se jim urcite v pripade cirkevnich  restituci bude bohate revansovat!Od te doby co se cirkev stala politickou organizaci,ztratila u mne na legitimite!


Nepřihlášený uživatel

#250 Petice za odvolání Daniela Hermana z postu ministra kultury

2016-10-22 18:09

Bohužel ani tato petice nic nezmohla, Herman byl proti vůli a zájmům běžných občanů do ministerského křesla jmenován. Škodlivost jeho působení na ministerském postu se ukazuje den ze dne stále jasněji, jeho odvolání je naprosto nezbytné. Podepisujte petici za Hermanovo odvolání: 

http://www.petice24.com/odvolat_hermanna