Zrušení omezení denní doby lovu

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#112

2013-09-16 13:24

Opravdu máte pouze pocit, nic víc... Jinak krásná práce bafuňáře ČRS, okresního kalibru. V jednom odstavci se oháníte zákony této země, i s vykřičníkem, v jiném vesele napíšete, že vědomě lžete a tyto zákony porušujete, asi abych se měl na rybách lépe. No a výsledkem je klasický slepenec svazových bludů směrem k členské základně.
PS: Tady jde o změnu zákona, ne o to abyste kvůli mně naházeli do revírů víc sumců než je zdrávo, či lhali na ministerstvu, že jich tam víc je. Je to k pochopení? Mně spíš připadá, že kopete za ministerstvo. Za to si vás fakt neplatím...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#113 Re:

2013-09-16 18:13:27

#112: -

vaše reakce je důkaz, že to není jen pocit. Nejsem bafuňář, funkcionář žádného svazu a ani státní zaměstnanec, jen řadový rybář, který se o danou problematiku zajímá. Ty sumce tam nemusí nikdo házet, to se jen uvede do žádosti, že tam je přemnožen, aby to prošlo a svaz mohl prohlásit, že pro rybáře zajistil nonstop lov, že při tom lhali je věc jiná.

Já vám jen píši jaká je situace, jak to funguje, nic víc, nic míň. A kopu jen za sebe podle svého rozumu a názoru.