,,Za bezpečnější život v Havířově"

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#120

2013-09-10 07:04

lidi neházejte všechny do jednoho pytle! já jsem taky podpořil tuhle petici a jsem rom, ale touto cestou to nepůjde. Mám informaci že starosta chce zavést nový systém přidělování bytu s novými podmínky.Je spousta romaku kteří pracuji a jim škodíte ,já můžu jen popsat vaše myšlení které jsem musel podstoupit, když už tu je ten cikán tak ať dělá i za ty co sedí doma atd... poslouchat urážky na mojí osobu,podle mě víte o čem je řeč ,proč to děláte mate nenávist vůči tem nepřizpůsobivým a řadíte je k něm. Jsem v baráku jediný rom a to bydlím na ŠUMBARKU ,soused kterého mám nad sebou pravidelně chlastá dělá kravál po půlnoci a nikdo nic s tím nedělá až jsem si sním o tom pokecal a upozornil tak se už krotí ,bydlím tu jen rok ale sousedí mu to trpěly roky, mezi nepřizpůsobivým patři takový jako on.(teď chlastá jen o víkendu).moje drahá polovička ani v práci nesmí říct že má romského partnera ,hned ji odsoudíte. ČEŠI jsou z 85%rasisti a mají předsudky které vás ředí mezi rasistický státem a proto se to všude okolních státech tvrdí.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#122 Re:

2013-09-17 11:10:15