,,Za bezpečnější život v Havířově"

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-08-16 13:24



Nepřihlášený uživatel

#2

2013-08-16 13:32

Nejsem sice přímo z Havířova, ale dám to podepsat každému v okolí... plně souhlasím s obsahem petice... situace začíná být neúnosná!!!

Nepřihlášený uživatel

#3

2013-08-16 16:03

Doufám,že to bude mít kladnou odezvu,protože situace tady začíná být velmi vyhrocená a dané"občany"není asi metr!!!!
virginie33

#4 Petice

2013-08-16 16:46

Tahle petice je založená pro všechny občany jaké koly národnosti,ve městě Havířova,kteří se chovají slušně.Jde nám o bezpečí všech dětí v Havířově.Nechceme tady sociálně slabší,kteří ždímají naše město a ještě ho ničí a nepřiloží ruce k dílu k pořádné práci.A hlavně neumí vychovávat své děti a ti napadají naše tak jak jejích rodiče nás.A platí pro ně jiné pravidla jak s bydlením tak na sociálních úřadech.Místo toho ,aby si vážili tak vše propijí prohrají a pak devastují naše město a ohrožují všechny občany Havířova.Přece si to nenecháme líbit.

Nepřihlášený uživatel

#5

2013-08-16 17:18

Bydlíme přímo na náměstí...pohostinství Cihelna...velký problém,je tam herna a v noci a brzkých ranních hodinách....,na lavičkách sedí omladina do rána a zpívá,nic se neděje...já tam jedno dopoledna poslala syna šel si kopat s bratránkem míč,městká policie ho vykázala,syn došel domu s pláčem,podotýkám je mu 7 let...následně ten pozdní podvečer dorazila skupinka asi 10 romů a v klidu si kopali v kolečku do míče...nikomu to nevadilo....je mi z toho hoodně smutno!!!

Nepřihlášený uživatel

#6

2013-08-16 17:25

Nemůžu zde napsat svůj názor,protože by mě zavřeli za rasismus

Nepřihlášený uživatel

#7

2013-08-16 17:38

V Havířově jsem se narodila, teď bydlím v Praze. Když jsme loni přijeli do Havířova na návštěvu, byla jsem zděšená z toho, kolik tam přibylo oněch povalečů..... je to až katastrofální, co vše si musíme nechat líbit a EU do nás bude pořád šít, že jsme rasisti.... ať si je tedy přesunou tam k sobě a postarají se o ně a my budeme mít klid.........
ZACHRAŇTE HAVÍŘOV !
Nepřihlášený uživatel

#8

2013-08-16 19:44

V Havířově bydlím- denně sleduji na internetu příspěvky ,jak se daří naším romským občanům ,jaké mají výhody,co vše mají zdarma,jak zasahuje policie-přesto si ničeho neváží a chovají se jako divá zvěř,začaly být V Havířovských částech přemnožení a jak je dáno-v jednotě je síla a to nám i dokazují.Proto se připojuji k petici -pro BEZPEČÍ NAŠÍCH DĚTÍ,VNOUČAT,A OBYVATEL HAVÍŘOVA.NESTŮJME V KOUTĚ,NEBUĎME LHOSTEJNÍ-OTEVŘETE OČI!!!!

Honza

#9 Hanba!!!

2013-08-16 19:58

Nechceme je tady! Nechceme je živit!!!
V Bivoji jsou pravdilně akce každý pátek / sobotu.
Končí se tam mnohdy před půl sedmou ráno!!!! Hanba!!!!!!!

RPG, MRA, ubytovny - to vše jsou ubytovací prostředky, které stát neuvěřitelně dotuje!!!

Žil jsem v MRA, platil 11 000,- Stát mi dával jako pracujicímu s dítětem a manželkou kolem 2500,- (příspěvek na bydlení) nyní bydlím v družstevním bytě, platím za nájme 4000,- Stát mi dával v příspěvku na bydleni 300,- korun/měsíc, následující čtvrtletí 0,-Kč!!! měl jsem totiž přeplatek za vodu ,,,, Stát nechápe že musím platit úvěr ze stavebního spoření, řádně platit byt, inkaso, odpady a další výdaje (pleny,sunar,příkrmy..)..... a ráno před budíkem mě budí Rómové jdoucí z Bivoje spinkat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Změňme to!!!
janne ahonnen

#10

2013-08-16 20:01

Dlouho jsem bydlela na šumbarku,ted už par let bydlim na meste-zaplat panbuh . Ono by to chtělo stejný metr na všechny a ne ze romská maminka dostane tisíc korun mesicne za to ze své dítě kojí .Normální bila maminka ma smůlu,tu přece živi manžel a to ze kojí nikoho nezajímá natož aby ji ještě někdo finančně podporoval.Takže bych zavedla stejná práva a stejné povinnosti pro každého a byl by možná klid

Nepřihlášený uživatel

#11 Re:

2013-08-16 20:01

#3: -

Určitě nás samažou jako rasisty a Rómové budou zase v klidu žít.. Pane primátore, vemte rozum do kapsy a udělejte něco!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#12

2013-08-16 20:02

Proč mám dojem, že je to k ničemu?! Sice jsem to podepsala, ale pokud vyšší místa s tím nebudou chtít něco udělat, budou petice a demonstrace stejně k ničemu. Mladí tady žít nechtějí, odcházejí a starší už s tím nic nezmůžou. Nedivila bych se, kdyby se z Havířova stal jednou nový Chánov, Most nebo Děčín.

Nepřihlášený uživatel

#13

2013-08-16 20:09

bude to k něčemu?

Autor této petice

#14 Autorka

2013-08-16 20:34

Kdyby jsme nevěřili, že to k něčemu bude, tak se vůbec neangažujeme. Sdílejte prosím mezi své známé, ať nás je co nejvíce. Brblat, že to bude k ničemu umí každý,ale něco pro to udělat,to ne....Lidi, je to naše město, spojme se!!!!

Nepřihlášený uživatel

#15

2013-08-16 20:55

zijeme v demokracii ale nemuze to byt tak jsou, utiskovani dostavavj vic jak normalni pracujici a oni vzivote pracovat nebudou tak co chcou kdyz odjedou do anglie tak dostanou vse i kdyz se vrati tak to dostanou spetne hovada zato co posledni dobou delaj je moc
Anonym

#16

2013-08-16 21:00

VY SI MYSLÍTE, ŽE KDYŽ PÁR LIDÍ PODEPÍŠE NĚJAKOU PETICI, ŽE SE NAJEDNOU Z TOHO VŠICHNI ZBLÁZNÍ ??? JE TO TU TAK UŽ LÉTA A BUDE HŮŘ .. CIGOŠI JSOU VŠUDE A BUDE TO JEN HORŠÍ, NIKOHO NEZAJÍMAJÍ NAŠE STÍŽNOSTI, VŠAK TI "NAHOŘE" SE MAJÍ FAJN ... ŽIVOT JE BOJ, SMŮLA.

Nepřihlášený uživatel

#17

2013-08-16 21:03

Souhlasím plně s obsahem této petice!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#18

2013-08-16 21:08

v havirove uz neni tak bezpecno jak byvavalo a neustale vidime jak se nam tady tito neprizpusobyvy obcane rozmnozuji a utraceji socialni davky vesele po barech mel by s tim konecne neco nas stat zacit delat a ne je v tom jeste podporovat

Nepřihlášený uživatel

#19 Re:

2013-08-17 06:31

#7: -  

 souhlasím s tímto názorem!!!


Nepřihlášený uživatel

#20 Re: Proč mám dojem, že je to k ničemu?! Sice jsem to podepsala, ale pokud vyšší místa s tím nebudou

2013-08-17 06:34

#12: -  

 Pravda, chce to přitlačit!!!


Nepřihlášený uživatel

#21

2013-08-17 06:52

Na každého stejný metr!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#22

2013-08-17 08:05

Je čas tuto situaci řešit,ne jen se o tom bavit !!

Autor této petice

#23 Re:

2013-08-17 08:49

#16: Anonym -

Nečekáme, že se z toho někdo zblázní, ale doufáme v to, že se tím začne konečně někdo zabývat. Takových, jako jste vy, co dokáží tak leda kritizovat ostatní, kteří se aspoň snaží něco dělat, přitom sám/sama dokážete jen si stěžovat v hospodě u piva, jsou tady mraky. Pokud nehcete, nepodepisujte, ale nekritizujte lidi, co mají snahu. A pak si nestěžujte,až třeba napadne někdo vás, nebo vaše blízké. Přeji hezký den.

marki

#24

2013-08-17 08:51

Dekuji za tuto petici a dekuji, ze lide si uz nenechaji vse libit.Z Havirova pochazim, uz tam nejakou dobu neziji, ale ma RODINA ANO! Nesnesu, aby meli jakykoliv duvod mit strach bydlet ve meste, kde se narodili.Pravo je jen jedno a plati pro vsechny! To, co ctu a posloucham je nejvetsi ostudou statu.Reknu Vam, ze nikde se nemaji tito obcane tak dobre jako u nas.Jinde v zahranici ziji na ulicich, zadny byt a zadne vysoke davky.Problemy vsak zpusobuji stejne.

Nepřihlášený uživatel

#25

2013-08-17 08:53

Havířov po dohodě vedení města a majitele bytů OKD, se pomalu ale jistě stává..severo_českým Chánovem!! Je třeba říct, dost pánové!!