,,Za bezpečnější život v Havířově"

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-08-25 09:09


jana

#102 Re:

2013-08-25 09:11

#10: janne ahonnen -

1000kč dostanete i Vy jako bílá:-)


Nepřihlášený uživatel

#103

2013-08-26 11:31

cigoši jsou špiny co nechtějí makat a jen kradou,poklopy z kanálu a kryty z lamp veřejného osvětlení
!!!

#104

2013-08-26 16:02

Musí to skončit!!! Dostávají byty, mají plno zvýhodnění, ale pracovat nepůjdou !! Radši budou doma "tvořit" novou generaci !!!!

Nepřihlášený uživatel

#105

2013-08-26 17:03

v havirove mam slecnu na niz mi moc zalezi a proto jsem to podepsala. navic si myslim ze neprizpusobivy patri do plynu pokud se nehodlaji prizpusobit
KEDAR

#106 nepřizpůsobiví

2013-08-29 09:02

Tato petice je sice super, ale nedávám ji velkou naděj. Nejedná se pouze o cikány, ale i o jiné.

Nepřizpůsobivý občan je, jak již název napovídá, občan, jenž odmítá nebo se vůbec nedokáže přizpůsobit vnějším okolnostem, zejména počasí, klimatu, klimatickým změnám, politické, ekonomické, kulturní či sociální situaci a chování ostatních obyvatel. Toto pojednání se nezabývá lidmi bez státní příslušnosti (apartida), neboť ti nejsou občané. Nepřizpůsobivý občan je trochu oxymoron, neboť k získání státního občanství je třeba projevit jisté množství přizpůsobivosti.

Ubytovny nepřizpůsobivých občanů bývají zpravidla zřizovány na odlehlých místech.
Způsob života nepřizpůsobivých občanů se zásadně odlišuje od života přizpůsobivých občanů. Ve většině civilizovaných států početně převažují nepřizpůsobiví občané nad přizpůsobivými, což je jasná známka úpadku západní společnosti. Tito občané svým chováním škodí nejenom ostatním, ale i sami sobě; kdyby se dokázali přizpůsobit, žili by lépe a radostněji.

Bohužel doba, nezaměstnanost a lhostejnost těch, co to mohou aspoň částečně ovlivnit je živou vodou pro tyto občany.


Nepřihlášený uživatel

#107

2013-08-29 22:42

Žádáme změnu zákonů v této zemi.V trestných činech zákon 3x a dost,- nulová tolerance vůči obtěžování a nepořádku s dopadem na výdej soc. dávek. Náš sociální systém nepřímo importoval břímě ze Slovenska. Tam před lety snížili sociální dávky, u nás však ne. Výsledek? Dnes máme "problematických nepřizpůsobivých" třikrát tolik. Od příštího roku bude na Slovensku zavedena s největší pravděpodobností pracovní povinnost pro občany pobírající sociální dávky, něco takového, co u nás zrušil Ústavní soud. A navíc podle nového stavebního zákona se mají začít bourat na Slovensku všechny nepovolené černé stavby. Ty jsou z 99% v cikánských osadách. Slovenští cikáni vyhrožují občanskou válkou, ale proč by válčili, když mohou přijít k nám? Pak jich tady bude jednou tolik, protože v osadách jich žije cca 300 tisíc. JE HODINA 12 K VYTVOŘENÍ JAKÝCHKOLIV BEZPEČNOSTNÍCH OPATŘENÍ.!! W.S.

Nepřihlášený uživatel

#108

2013-08-30 05:35

Je to cigánský parazit

Nepřihlášený uživatel

#109 Re: nemaji nic zadarmo

2013-08-30 08:52


Nepřihlášený uživatel

#110 petice

2013-08-30 11:53

Nestěžujte si, že rómové mají samé výhody! Ty výhody jim nedávají rómové, ale my, BÍLÍ! A ty BÍLÉ, kteří toto schválili, jsme si tam ve svobodných volbách zvolili MY SAMI! Takže příště pořádně přemýšlejte, koho si zvolíte do zastupitelstva města a státu. Mezi námi - pan primátor se touto peticí zabývat rozhodně nebude. Jestli mi nevěříte, zkuste si domluvit schůzku s našim nejvyšším... pak pochopíte.

Nepřihlášený uživatel

#111

2013-09-01 07:24

se vším co bylo v plné výši souhlasím s tím že normální lidé pracují za směšné peníze a rómští spoluobčané za tichého přihlžení státu tento stát obírají o nemalé finanční prostředky,které následně promrhají a dále prohlašují že jsou diskriminovaní

Nepřihlášený uživatel

#112

2013-09-01 07:51

každý pátek a sobotu se ve čtvrti kolem Stolárny - u nemocnice!celou noc řve!!! Proč!!!!! Mladí/většinou jim není ani 18let,? co dělají v hspodě? a pohledávat celou noc venku!!!!// řvou, převracejí kontejnery a ničí dopravní značky a autobusové zastávky. A to policie má sídlo za rohem. Město odsouzené k vystěhování !!!!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-09-01 07:55



Nepřihlášený uživatel

#114

2013-09-01 08:04

PODÍVEJTE SE O KOLIK KLESL POČET OBYVATELSTVA CO JSOU TADY CIKÁNI A BEZDOMOVCI!!SÁM JSEM UŽ BYL V CENTRÁLNIM PARKU NAPADEN.BEZDOMOVCI SPI A CHLASTAJÍ PŘÍMO V PARKU,OBTĚŽUJOU LIDI A POLICAJTA TAM NEUVIDÍTE.MATKY S DĚTMA UŽ TAM SKORO NECHODÍ A BEZDOMOVCI CHRÁPOU PŘÍMO V PARKU V KŘOVÍ!!!
....

#115 Re: Hanba!!!

2013-09-02 14:57

#9: Honza - Hanba!!!

přesně ja jsem bydlela u Bivoje a nevyspala jsem se několik let a co se tam dělo hnuuuuuuuuuuuuuuuuuss


Nepřihlášený uživatel

#116

2013-09-02 18:02

prosím o bezpečnější prostředí ve městě. Je to tu mnohdy neúnosné. Přemýšlíme i o stěhovaní. Bezpečnější Havířov

Nepřihlášený uživatel

#117

2013-09-03 07:14

Podepisuji,ale nevím.Stát to tak má nastevené schválně.Co myslíte,cpát rpg dotace na barevné občany.Uplatky atd.A politicka situac u nás je v takové prdeli,že ji nepomůže nikdo.Tahle nezoddpovednost a tohle nevsimani si nasich politiku ohledne bezpecnosti obcanu je zamerna.je to jen odvraceni vsimavosti o tunely a rozkradni statu.nsi politici jsou preci stejni,jako ti negri.vykoristujou.tady pomuze u jen jedno,a tahle petice to nebuude.OBCANSKA VALKA lidi,tak je to.

Nepřihlášený uživatel

#118

2013-09-03 13:26

Sice už momentálně žiji jinde, ale v Havířově mám stále rodiče a přátele a nechci, aby se báli chodit ven! Rodiče navíc bydlí kousek od Merkuru, kde ještě nedávno, byla naprosto lukrativní čtvrť. A teď :-( Prosím pomozte všichni, kdo můžete..

Nepřihlášený uživatel

#119

2013-09-04 18:48

V Havířově jsem bydlela 25 let ted bydlím jinde, ale Havířov mi není lhostejný  mám tam stále rodinu za kterou jezdím  je to mé rodně město a proto jsem podpořila petici budu držet palečky at petice pomůže,aby se lidé opět cítily  bezbečně.


Nepřihlášený uživatel

#120

2013-09-10 07:04

lidi neházejte všechny do jednoho pytle! já jsem taky podpořil tuhle petici a jsem rom, ale touto cestou to nepůjde. Mám informaci že starosta chce zavést nový systém přidělování bytu s novými podmínky.Je spousta romaku kteří pracuji a jim škodíte ,já můžu jen popsat vaše myšlení které jsem musel podstoupit, když už tu je ten cikán tak ať dělá i za ty co sedí doma atd... poslouchat urážky na mojí osobu,podle mě víte o čem je řeč ,proč to děláte mate nenávist vůči tem nepřizpůsobivým a řadíte je k něm. Jsem v baráku jediný rom a to bydlím na ŠUMBARKU ,soused kterého mám nad sebou pravidelně chlastá dělá kravál po půlnoci a nikdo nic s tím nedělá až jsem si sním o tom pokecal a upozornil tak se už krotí ,bydlím tu jen rok ale sousedí mu to trpěly roky, mezi nepřizpůsobivým patři takový jako on.(teď chlastá jen o víkendu).moje drahá polovička ani v práci nesmí říct že má romského partnera ,hned ji odsoudíte. ČEŠI jsou z 85%rasisti a mají předsudky které vás ředí mezi rasistický státem a proto se to všude okolních státech tvrdí.

Nepřihlášený uživatel

#121

2013-09-17 11:08

Je nutné zapojit romské obyvatelstvo do pracovního procesu,aby neměli čas na kriminální činnost ve městě.Podpora ať je vyplácená pouze za veřejně prospěšné práce ve mětě a okolí!!!!


Nepřihlášený uživatel

#122 Re:

2013-09-17 11:10

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2013-09-19 16:21


ka

#124 Re:

2013-09-19 20:35

#118: -

právě ja na podlesí nedaleko merkuru vyrostla kdysi to byl hotel pro cizince a ted hnuuuuuuuuuuuuus a družstevní byty se díky merkuru stavaji bud neprodejne nebo prodane pod cenou .


Nepřihlášený uživatel

#125

2013-09-20 13:48

chci žít bezpečně ve městě