Petice občanů Chomutova a okolí proti nepřizpůsobivým

Quoted post

cikán

#41 Re:

2013-08-25 21:45

#15: -

Ty jsi sám krysa vy jste ale ubožáci fuj je mi z vás na zvracení tomu vy říkáte unie celý svět se na vás kouká na ten vás Rasistický národ blbců


Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#46 Re: Re:

2013-08-25 22:57:12

#41: cikán - Re:

Nikdo by se na nás nekoukal jak na rasisty, kdyby vy jste furt nebrečeli jak Vás utísňujeme atd. "pomooc malý socky neuživim děti" hlavně, že víte jak je dělat, speciálně pro vás bych zavedla nekolik balíčků kondomůna měsíc do Romských rodin aby jste se neměli na co vymluvat s prominutím :) ..Když jsme takový rasisti, tak si táhněte jinam.. A co? Nejdete, protože se tu máte jak prasata v žitě. Mě bude nějakej spoluobčan jiné barvy říkat, že jsem krysa. To se musím zasmát, nikdo by se kvám takle nechoval, kdyby jste pracovali,nekradli,nemlátili,neobtěžovali atd..udělali jste si vizitku takovou jakou máte, ano jsou výjmky, znám i slušné Romy.. Ale větší většina je jen havěť!


Nepřihlášený uživatel

#147 Re: Re:

2014-01-30 16:12:30

#41: cikán - Re:

BUĎ V KLIDU...VY JSTE FUJ DĚLÁTE NÁM VE SVĚTĚ OSTUDU


Nepřihlášený uživatel

#231 Re: Re:

2015-03-06 22:23:35

#41: cikán - Re:  

To vy cigáni nebo jak vám máme říkat, cikáni nejste, to byl v podstatě podctivý kočovný národ (vy paraziti), slovo rom ste si vymysleli, co to vůbec znamená, to neuznávám. Takže prostě cigáni, táhněte už do prdele!! (s vyjímkou t ěch co se chovají slušně)