Petice občanů Chomutova a okolí proti nepřizpůsobivým


Nepřihlášený uživatel

#26

2013-08-25 16:38

jde to,snad to někam povede

Nepřihlášený uživatel

#27 Re:

2013-08-25 17:13

#19: -

... a Cesky ses neucil?


Nepřihlášený uživatel

#28

2013-08-25 17:35

Můžu pouze souhlasit co je již psáno!Co dodat?Snad jen lidé chodí do práce a nemají ani to co naši spoluobčané berou od státu!A ještě se chovají nevhodně!

Nepřihlášený uživatel

#29 Re:

2013-08-25 18:02

#6: -

bydlím také na břecenecké ale za posledních pár let se to tu zhoršilo k nepoznání


Nepřihlášený uživatel

#30

2013-08-25 18:25

Pevně doufám v to že tato petice splní svůj účel!!

Nepřihlášený uživatel

#31 Re: Re:

2013-08-25 18:58

#7: - Re:

Někdo si bude dělat domácí úkol z matiky a tobě by opravdu prospělo si trochu projet češtinu.


Nepřihlášený uživatel

#32

2013-08-25 19:02

Ať už s tím stát začne něco dělat.
ma-ku

#33 Březenecká-další ghetto?

2013-08-25 19:06

Ten, kdo nemaká a nikdy nemakal, by neměl dostávat peníze zadarmo! Více nás ale štve, že tyto parazity (jiný výraz mě bohužel nenapadá) stahují na sídliště Březenecká. Od minulého roku je "příliv" této skupiny obyvatelstva neúnosný a od příštího roku pro ně chtějí dokonce upravit bytovky z bývalého Krystalu. Hrůza!

Nepřihlášený uživatel

#34

2013-08-25 19:44

To je krásný ze jo vy ubozaci furt jen tady řešíte cigani se podívejte na sebe ze znasilnujete svoje deti a vraždí te je vy bez citny Krisi Uš ste trapný z tema vasima nazormama kazdy sme naci a na svět sme se neptali tak Jan nás pan bůh stvořil tací sme a vi si klidne polibte ty vaše zatky spinavi vi paraziti

Nepřihlášený uživatel

#35

2013-08-25 19:44

Nezbývá než souhlasit s peticí, problémy jsou dlouhotrvájící a takřka vůbec neřešené ze strany politiků a orgánů.
Lavli

#36

2013-08-25 19:50

Tato situace má jednoduché řešení... sebral bych jim veškeré příplatky a příspěvky. Každému bych dal jen to nejnižšší možné minimum a pokud spáchá nějaký prohřešek sebral bych jim i to. Buď by začli pracovat nebo odejdou sami...

Nepřihlášený uživatel

#37 Re:

2013-08-25 20:17

#13: -

zavidis cooo


Nepřihlášený uživatel

#38 Re:

2013-08-25 20:22

#34: -

Ty by jsi se neměl/a vůbec radši vyjadřovat.  Tvoje čeština vypadá, že jsi se nedostal/a ani do 9. třídy. A "osočuješ" se tu takovýma hlodama a házíš tu rozumy, který nemaj hlavu ani patu.


Nepřihlášený uživatel

#39 Re:

2013-08-25 20:22

#34: -

Tak to me teda pobavilo (nemyslim obsahove, to at si kazdej ma svuj nazor), ale to, jak je to psany :-D Pochybuju, ze autor ma alespon dokoncenou zakladku


Nepřihlášený uživatel

#40 Re:

2013-08-25 21:22

#1: doga -

znám spoustu takových lidí jak Romáků jak i z majority...kdo najde řešení nevim...ale tohle k ničemu nevede. Nejde všehny lidi házet do jednoho pytle.

cikán

#41 Re:

2013-08-25 21:45

#15: -

Ty jsi sám krysa vy jste ale ubožáci fuj je mi z vás na zvracení tomu vy říkáte unie celý svět se na vás kouká na ten vás Rasistický národ blbců



Nepřihlášený uživatel

#42

2013-08-25 21:56

Žil jsem nuceně vedle takových "občanů" 5,5 roku. Děkuji, již nikdy více. Rozhodl jsem se v této povážlivé době radši na zbytek aktivního života zadlužit a odstěhovat se, než aby děti chodily z brekem domů, že jim opět před školou potomci těchto zodpovědných rodičů, ukradly svačinu. UŽ NE !!!

Nepřihlášený uživatel

#43

2013-08-25 22:09

No stat se nepostara stat je navic brani muj nazor je ten at se do toho policie neplete a at se konecne lidi prestanou bat, rozmlatit jim drzky,ja je nesnasim mam deti a to co se deje na pisecny to je mazec uz malej srac vi ze si muze delat co chce nejhor si je ze si dovolujou na deti, at hromadne tahnou a bude svatej klid
Foncar

#44 Jsem Rom

2013-08-25 22:15

Zdravím rasisty!Jedna věc mi ted vrtá hlavou to je ta Myšlenka kam to spěje?? Jsem zaměstany maá žena také máme dvě děti , co chodí do školy,jsme slušna rodinka nikdy snámi nebyl problém,ale jak takové lidí se teda budou podle vas řešít?
..

#45 Pro 'romy'

2013-08-25 22:52

Nevím co brečíte vy neandrtálci ta petice je jen na to aby tu bylo více policajtů(pokud jste slušný tak by vám to nemělo vadit;-) ) a aby trestné činy byli spravedlivě trestaný neboť vy můžete všechno a jste furt strašný chudinky. Píšete jak jste straaašně slušný ale co dělaj ty vaši smradi kterých máte každej 10 to už nevíte co?

Nepřihlášený uživatel

#46 Re: Re:

2013-08-25 22:57

#41: cikán - Re:

Nikdo by se na nás nekoukal jak na rasisty, kdyby vy jste furt nebrečeli jak Vás utísňujeme atd. "pomooc malý socky neuživim děti" hlavně, že víte jak je dělat, speciálně pro vás bych zavedla nekolik balíčků kondomůna měsíc do Romských rodin aby jste se neměli na co vymluvat s prominutím :) ..Když jsme takový rasisti, tak si táhněte jinam.. A co? Nejdete, protože se tu máte jak prasata v žitě. Mě bude nějakej spoluobčan jiné barvy říkat, že jsem krysa. To se musím zasmát, nikdo by se kvám takle nechoval, kdyby jste pracovali,nekradli,nemlátili,neobtěžovali atd..udělali jste si vizitku takovou jakou máte, ano jsou výjmky, znám i slušné Romy.. Ale větší většina je jen havěť!


Nepřihlášený uživatel

#47

2013-08-25 23:02

CHtěl bych upozornit na to že tito občané pobírají neuměrné sociální dávky a proto nebudou nikdy chodit do práce, náš stát jim to umožnuje a ještě kryjí víše techto dávek aby se občané nebouřili a to mě velice pobuřuje.
Bamboocha

#48

2013-08-25 23:54

Pokud tu mluvíte o penězích vymezených na sociálních dávkách ,na které má nárok každý občan ČR a není to jen záležitostí cigánů i když přiznávám procentuálně jsou lídři ,zkuste si někde dohledat kolik financí ze státního rozpočtu ročně uteče ...někam ,většinou ani nevíme kam,zkrátka někam.Takže.,když už tu tak řešíme šetření naší státní kasy,daně atd.Upřímně, pokud by NAŠE vládá ČECHÁČKŮ tolik nekradla , tak by se ušetřilo tolik miliard.Ke všemu ty nesmyslné demonstrace ,na kterých se přiživují jen extremistické strany ŽEŘOU taky naše daně ,to asi všem uniká.Pak tu vidám taky často argumenty o hlučnosti atd .Ano já např.žiju taky na specifickém sídlišti ke všemu patřím k těm " čmoudům " které tak nesnašíte.Ani já se neobejdu bez občasného hluku vyfetovaných výrostků ale mezi nimi vidím i jedince z "majoritní společnosti ".Co takhle fanoušci vaše milovaného týmu pirátů? Po hokeji je taky celkem slušnej bordel a jak k tomu příjdu já jako člověk ,který sportu a Chomutovskému hokeji neholduje?Nebo jsem kolikrát nemohl u své ex přítelky spát ,jelikož bydlela kousek od Diskotéky ,které o víkendu jede do 9 rána kolikrát a mohl bych seznamem pokračovat dále a dále .Co tím naznačuju?Že by se měl každý člověk nejdřív tak trochu zamyslet sám nad sebou,pokud chceme kázat vodu,nemůžem pít víno !!!

Nepřihlášený uživatel

#49 Re:

2013-08-25 23:59

#47: -

Chtěl bych upozornit na to ,že máte a většina spoluobčanů nepravdivé informace , výše dávek je stanovená zákonem a existují na to tabulky.Poradím vám ,odejděte z práce budete mít na ně nárok taky a zkuste si to :) Pak mi řeknete jestli jste dostal  tak neuměrně velkou dávku penez ,která vás nemusela nahnat do práce :) Věřte mi,že se  tak žít nedá.Mám s tím zkušenosti .-)


Nepřihlášený uživatel

#50

2013-08-26 01:30

Tato petice už dává navědomí,ŽE LIDI NEJSOU PRASATA A NECHTĚJÍ TAK ŽÍT,natož s nima "nepřizpůsobivými občany",kteří dělají,že nevidí a neslyší,jak jde o práci,výhrušky a zmlácení,ale MY VŠICHNI UŽ TOHO MÁME DOST a chceme žít poklidným životem,aniž bysme se MUSELI BÁT NEJEN O SVÉ MAJETKY,ALE I O SVÉ DĚTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NECHCEME JE TADY V CHOMUTOVĚ,ať táhnou odkud PŘIŠLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!