STOP hernám v šumperských budovách

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#13 Automaty mi zabily kamaráda

2013-07-18 15:17

Mám Měla jsem kamaráda, který si kvůli gamblerství vzal život. Prostřelil si hlavu, protože díky své závislosti zadlužil svoji firmu. O práci s jeho odchodem přišlo 5 jeho zaměstnanců ...

Zajímal by mě názor těch, co tu hrací automaty tak hájí, jak by mluvili, kdyby někdo z jejich blízkých zažil něco podobného ...

Kvůli hracím automatům už se rozpadlo mnoho rodin, mnoho dětí přišlo o 1 rodiče a mnoho žen poznalo domácí násilí ...

Peníze se z města se zrušením automatů neztratí - přitečou do jiné sféry a velmi pravděpodobně morálnější.

Město může vydělávat i prostřednictvím jiných činností, jde to jinde, tak proč ne v Šumperku.

ZDK

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#15

2013-09-08 08:41:12

#13: - Automaty mi zabily kamaráda

ale my jako zaměstnanci, nemůžeme za to že lidi tomu podlehnou a dopadnou takhle špatně. to same byste mohla říct o real. makleřích a pod kteří lidi taky zadlužují. slibujou jim hory doly a nakonec skončí ve sračkách, kvuli blbě větě, kterou si nepřečetli. nikdo je nenutí hrát, nikdo nenutí lidi brát drogy, nuceni nejsme je to jen jejich slabost... kvůli tomu máme přijít o praci, že lidí neví svou míru?