STOP hernám v šumperských budovách

Quoted post

Sasas

#10 Re: Re: Některé lidi to i živí!!!

2013-06-14 16:01

#9: - Re: Některé lidi to i živí!!!

"No, některé lidi živí i prodej drog a je to OK?" = Velice stupidní a hloupá odpověď. A co třeba Ti co pracují v pivovarech, lihovarech, ve zbrojařském závodě a pod...

Odpovědi

Martin

#21 Re: Re: Re: Některé lidi to i živí!!!

2013-10-18 17:08:59

#10: Sasas - Re: Re: Některé lidi to i živí!!!

Presne, vsechno co je zmineno je hnuj!!!!!!   ....... zbrojarstvi bezpochyb a alko prumysl by mel dostat podobne hranice a kleste jako lehke drogy ac je to teda droga dost tezka, vyvracet mi to neni treba. Usi budu mit zacpany!!!    ..............  A uprimne, postoj zainteresovanych (myslim tim pracovniku heren) je pro me vic nez omezenej. Jakykoliv podnikani na ukor druheho je proste nemoralni a skodici celymu systemu, Ucelove se okrada obrovska skupina pro napaseni male hrstky!!!!!   A ti co rvou jsou myslim povetsinou levicaci a ja jakozto pravicak mam vykrikovat at se nedrancuje "delnicka trida" ??? Asi bych z podstaty nemel, ale stejnak budu. Tzn, kdyz mila slecno/ pane nebudete sedet v herne a celej vecer cumet jak lidi chudnou v pomeru 100% do bedny 80% z ni, tak budete nejspis delat neco mnohem prospesnejsiho a to pro vsechny!!!  Ale ona zadna jina prace neni asi tak pohodlna, co? Jak z prostredi, tak i ze zamestnancu heren mi je ...... .