Putna profesorem

Quoted post

Bože, ochraňuj nás od takovýchto lidí, jako je Martin C. Putna...

#17 Toto píší, než to ta putna zcenzuruje, tomu rádoby chytrolínskému učiteli normální občané ČR

2013-05-18 20:35

http://www.mcputna.cz/nove

Jan Krátký | jankratkypraha@seznam.cz | 12. 03. 2013 00:24
Pane Martine C. Putno, jsou první minuty 12.3.2013, před okamžikem jste ukončil svoje vystoupení na ČT24. Vaše nenávist ke všemu, co není od Karla Schwarzenberga je opravdu zarážející. Vaše přesvědčení o tom, že jen vy máte pravdu, že jenom vaše názory jsou těmi správnými, že jen vy máte licenci na rozum - to opravdu je nad chápání myslícího člověka. Jestliže jako osoba blízká Václavu Havlovi máte oprávnění vynášet soudy o jeho životě, týká se to i tvrzení, že v posledním období svého prezidentování nebyl zcela v duševní formě? Ptám se, aniž bych očekával odpověď: nejste vy sám již také v tomto věku? Neosobujete si práva, která vám vůbec nepřísluší? Jsem přesvědčen, a to nejen z včerejšího nočního vystoupení, že vaše sebestřednost je srovnatelná s člověkem, který před pár dny opustil pražský Hrad. Bože, ochraňuj nás od takovýchto lidí, jako je Martin C. Putna...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#42

2013-05-19 14:26:14

#17: Bože, ochraňuj nás od takovýchto lidí, jako je Martin C. Putna... - Toto píší, než to ta putna zcenzuruje, tomu rádoby chytrolínskému učiteli normální občané ČR

Pustil jsem si ten rozhovor, je to 11.3. ve 23:30 a souhlasím s Vašim komentářem. Pan Putna je ztělesněná nenávist. Dále jsem viděl jeho exhibování v pořadu Všechnopárty, kde tvrdi, že přečte 10 knih za den, přičemž z každé knihy čte pečlivě alespoň prvních 100 stránek. Pokud čte ten den 12 hodin, potřebuje na pečlivé přečtení a pochopené jedné stránky 43 vteřin.  Dále jsem viděl jeho citační index, ve kterém mají jeho publikace 1 (slovy jednu), jedinou citaci. Tento pán chce být profesorem Karlovy university? To už je na tom Karlova universita tak špatně? Argument, že vědecká rada doporučila profesůru pana Putny není argument pro pana Putnu, ale zásadní argument proti vědecké radě UK. Nějaká vědecká autorita ze zahraničí by měla přezkoumat koho všeho vědecká rada UK doporučila!