Petice proti nespravedlivému posuzování Lékařské posudkové služby

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#14

2013-04-09 18:39

Dobrý den.Chtěl bych říci,že je to všechno jedna pakáž.Jsem po amputaci nohy ve stehně.Po 4 letech mi vzali pruvodce.Nyní mám ZTP a jěště mi neuznali příspěvek na auto.Přál bych všem těm co toto odsouhlasili aby dopadli taky tak jako my postižený.Já jsem si to vlastní vinou nezapříčinil a tak proč máme trpět.Doufám,že se jim taky něco přihodí aby věděli jakej je to život.S pozdravem Pavel.

Odpovědi

Petr

#37 Re:

2013-04-10 22:24:24

#14: -  

Dobrý den, pane Pavle, Mnozí by jsme si přáli aby se těm, co neznalecký rozhodují o jiných, stále něco podobného aby mohli sami posoudit,jak to tady v tomto státě opravdu chodí. Jenže ti dotyční jsou vůči Vám a jiným postiženým ve značné výhodě. Mojá jisté konekce na místech,kde seděli před tím oni sami,tak kamarád potvrdí a doporučí daleko vyšší dávku, než mu přisluší. Tady pomůže jedině nová revoluce,ale ne sametová aby jsme nedovolili jako tenkrát těm ,,krysám" převlíct kabáty. Všechny dojednoho vyházet aby se šli postavit do front na ÚP,aby poznali aroganci nových úředníků a aby so konečně uvědomili své chování,když tam tenkrát seděli oni. Co se tady v tomto státě děje, volá už dávno po nějaké krvavé akci. Držím všem postiženým pěsti aby jim vše dobře dopadlo. Petr