NECHCEME FOTBALOVOU LIGU SE SLOVÁKY

Quoted post

Michal

#37 Re: Re: budu profitovat aj cesi

2013-03-18 00:45

#33: ostnaty drot - Re: budu profitovat aj cesi

ostnaty drote: Je mi líto a mrzí mě, co píšeš o Českém národu. Bohužel s tou namyšleností, vychcaností a sobeckostí ti musím dát za pravdu. Když nás takto vidí Slováci, vidí nás tak určitě i mnoho dalších evropských zemí. Já osobně bych se slovenským stadionům, úrovni SK ligy a vlastně ničemu slovenskému nikdy neposmíval. Co když potom někdy bude ČR potřebovat pomoc? Logicky největší pomoc budeme žádat od Slovenska, ale za ty urážky a povyšování se nad SK národem bych se nedivil, kdyby Slovensko řeklo ne. Podívejte třeba na loňské MS v hokeji. Češi se vytahovali, že se Slovenskem nemůžeme nikdy prohrát a co se stalo víme. Proto se MY ČEŠI musíme naučit pokoře před ostatními a nehrát si na nejlepší!

Odpovědi

xxx

#40 Re: Re: Re: budu profitovat aj cesi

2013-03-18 12:21:23

#37: Michal - Re: Re: budu profitovat aj cesi

seru ti na pokoru, i kdyz s nima budem hrat za rok zas tak budu tvrdit zas a znova ze s tou bandou cobolaku nemuzem prohrat...oni se furt snazej s cimkoliv k nam vesrat, at uz spoluporadani MS v hokeji, jejich kluby v nasi hokej lize, ted uz i ve fotbale, pracuje jich tu tri prdele a kydat spinu na nas budou porad, protoze to oni jsou ty hodny nekonfliktni chudacci, co za nic nemuzou, to vse ty osklivy cesi...jediny co jim muzem zavidet je jejich nacionalismus a boj s tou cernou spinou...takze tahni si jim lezt do prdele k nim

ostnaty drot

#50 Re: Re: Re: budu profitovat aj cesi

2013-03-19 04:07:17

#37: Michal - Re: Re: budu profitovat aj cesi

Michal, takych aky si ty, som ja vo svojom zivote este nestretol, myslim na sebareflexiu a skromnost...bud mas slovenskych predkov, alebo tomu nerozumiem, ako je to mozne....ja som stretol iba ukricanych uzjapanych atd atd cechunov (vid prispevok par riadkov nizsie... "co se tady cpes, to je nasi"...) ktori mi dali vzdy pocitit, ze su cesi a teda ze su nieco viac