NECHCEME FOTBALOVOU LIGU SE SLOVÁKY

Quoted post

slovak

#32 budu profitovat aj cesi

2013-03-17 12:17

vy cesi vobec nerozmyslate. aspon povacsine z vas. vacsina z vas naraza na kvalitu stadionov na slovensku. ved za tri roky mozu byt este v lepsom stave ako tie vase. kvalita vasej ligy sa zvysi. kedze o titul nebude bojovat iba plzen a sparta ale urcite este aj minimlane 1 az 2 muzstva zo slovenska. viac penazi potecie do ligy. vacisa sledovanost lepsi marketing. to vsetko je plus pre obe krajiny. a co s tymi ostatnymi klubmi ktore vypadnu na ukor slovenskych ? jednoducho sa zvyssi kvalita v nizsich sutaziach to iste na slovensku. moj osobny nazor je ze jednoznacne budu z toho profitovat aj cesi. ale futbal sa hra pre fanusikov ak ak nemate zaujem tak asi to nema zmysel. a este k tym vyjazdom na zapasy ved aj tak nechodia vasi fanusikovia na vonkajsie zapasy ak nepocitam ten jeden autobus

Odpovědi

ostnaty drot

#33 Re: budu profitovat aj cesi

2013-03-17 14:56:18

#32: slovak - budu profitovat aj cesi

pises mudro az mi to je cudne, ale pisem preto, ze vo svojom zivote som ani jediny (radsej takto) JEDINY jeden krat nezazil aby cech nemal posledne slovo a nemal pravdu, takze sa tesim na ich pri****ne odpovede. Moje zivotne skusenosti s cechmi su zle zle, je to najnamyslenejsi narod na svete, nehovorim o prefikanosti, lenivosti a ich vychcanosti, zle zle zle a tak radsej ako podporu tvojmu prispevku pisem NIE s cechmi nikdy, verte mi s cechmi NIE