Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#765

2013-03-13 11:13

Absolutně souhlasím jelikož jsem taky v teto pasti ze které není navratu je to doživotní pronasledovaní člověka až do doby kdy doslova skončí bez prostředku na ulici a čeká už jen na smrt,nekolikrat jsem psal že jsem žil 8 let v zahraničí ale doposud jsem se sníčím podobným tam nesetkal to co se děje s exekucema tady,člověk už nemuže ani slušně chodit do prace protože bych neměl ani na najem a jidlo tudíž musím pracovat načerno ale jak dlouho ,je mi 46 let a je to život psance,silně zvažuji že budu muset z těchto duvodu opusti tuto zem a žít nebo dožít slušně někde jinde třeba v USA kde je spousta čechu a nic dobrého je tady nečeka,protože jak se vratí ihned se na ně spustí tyto exekuce třeba za to že se neodhlasili z VZP,ted jsem bez prace a nebýt moji trpělivé ženy je konec ale jak dlouho to bude tahnou sama chtěli jsem ještě rozšířit naší rodinu ale mužu snad když Vas tyto exekuce doslova ničí a zasahuje do osobních svobod člověka,ne takhle se neda žít a takových případu nejsou stovky ale desítky tisíc,hlavně že se otevírají hranice každemu na praci,proč třeba tito lide z byvaleho východního bloku nejezdí houfně za prací třeba do Rakouska nebo Německa ale jezdí ale ne v takovém množství co tady,vietbnamce a čínany je z německa před 20 lety vyhostili a vše se schromažduje tady přitomkolik peněz na daních tento stat připravuji a jak krasně perou špinavé peníze třeba v těch svých večerkach a zeleninachkteré bez konkurenčně ovladají v teto zemi,ve stavebnictví se pomalu nemluví než azbukou pro našince není prace neřikam že by neměla být migrace ano USA je na tom postavena ale my jsme mala zem ale jak se tady děla na černo a ještě ty poeníze se vyvažejí ven tak jak ta ekonomika potom muže vypadat když kde jakem uředni se nechava uplacet,my jsme v EU ale třeba kolik tady je ukrajincu a asiatu to až není pěkné jako kdyby to byli země EU přitom tyto viza do CR vubec není problem získat,nechci už dale o tom psat jelikož mi je ztoho na blití,takový život jaký vedou lidi co kvuli par stovkam se dostavají do obrovských dluhu ze kterých není východisko je spousta a je to doslova život psance,tak dlouho po Vas budou šlapat dokud to bude možné a dají Vam pokoj až skončite bez veškerých prostředku někde jako bezdomovec a nebodou moci už z Vas nic dostat tak tehdy vam dají pokoj,co toto je za život,neměl jsem v lasce komunisty ale asi je začnu mít v lasce protože tohle to co ja pamatuji se za totality nedělo lidé neměli takové problemy s dluhama a stat to ještě posvěcuje,ruzné společností vas do těhle dlužních pastí lakají za podpory tohoto stau,děkuji

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#773 Re: plne souhlasim

2013-03-24 10:11:42