Záchrana TRN odd. Klatovy

Quoted post

JONÍK,LIDKA,KVĚTA,..

#29 Poděkování slečně Kalistové

2013-03-08 15:02

Moc děkujeme Pavle KALISTOVÉ jménem Vás všech,za to,co dělá pro nás všechny pacienty,kteří naším onemocněním jsme spojeni s TRN v Klatovech!!VímE,že to má nelehké, v současné době leží na oddělení TRN se zhoršeným stavem a pro nás, co jsme v pohodlí domova dělá neskutečné!!!Proto jí velký dík!!! Jsme všichni taková větší rodina,která by si měla pomáhat! A to si myslím,že se stalo na 100%,když na petiční listině je za tak málo hodin 750 podpisů.A to je vidět, že toto oddělení je na místě a,že je velmi potřebné jak pro pacienty z KT,DO a ostatních míst.Nikdo si nedovede představit kdo je zdráv, člověka,který následkem svého onemocnění nemůže dýchat a potřebuje okamžitou pomoc!!! Tu zázračnou moc mají lékaří, ale i sestry a personál TRN,kteří se snaží každému z nás ihned pomoci!Také to nemají lehké, když nás vidí a mi sotva lapáme po vzduchu a oni moc a moc chtějí pomoci !!Myslíme si, že by naopak vedení nemocnice v KT by mělo uvažovat o rozšíření ambulance,to proto,jelikož pacientů s dýchacími potížemi přibývá a doba, která je strávená v čekárně, když Vám není dobře je strašně dlouhá..Ale o to vše by mělo mít zájem vedení nemocnice, aby pacientům pobyt zpříjemnilo a ne naopak!Doufáme, že se vše obrátí a budeme mluvit jen v kladných metaforách......Pavle Kalistové přejeme brzské uzdravení!!!

Odpovědi

Pavla Kalistová
Autor této petice

#30 Re: Poděkování slečně Kalistové

2013-03-08 16:54:26

#29: JONÍK,LIDKA,KVĚTA,.. - Poděkování slečně Kalistové

Děkuji moc si vážím podpisu všech a výpomoci. Moc hezky se mi to čte a opravdu celou tuhle akci řídím z lůžka. Je to trochu komplikací, protože se mnou nikdo nechce komunikovat mejlem ani telefonicky což chápu, ale schůzky jaksi nepřipadají v úvahu. Ačkoli z jistých kanálů vím jak je rozhodnuto, musím počkat na oficiální vyjádření nemocnice. Smutné je, že nikdo z plicního oddělení není ochoten se mnou mluvit, takže informace získávám jinde. Ale to mi nevadí alespoň je nemůže nikdo nařknout. Ještě to by scházelo, aby měli kvůli mě problémy. S novináři jsem domluvená na pondělí kdy se dozví čtenáři i o téhle petici a o tom jak rozhodlo ředitelství v této věci. Doufám že se podpisy budou množit ať mám s čím mávat jistým lidem před obličejem. Díky Pavla