Petice proti trvalému označování - čipování psů - zatím ne občanů


Nepřihlášený uživatel

/ #178 šikana

2013-02-17 19:02

Dobrý den,s čipováním nesouhlasím.Ohledně městské policie bych chtěla napsat že se začíná trochu oteplovat a už vylézají jak myši z děr.Osobně bych měšťáky zrušila,mám pocit že se jen procházejí, drbou a šikanují majitele psů.Zrovna před dvěma dny nekompromisně požadovali vodítko po majiteli který má třináctiletou fenku s nemocnou páteří která sotva chodí.Chodí jen kolem domu asi 20 metrů od vchodu.Vůbec se s něma nedalo mluvit a zapsali si ho.Argument že by fenku táhnul na vodítku je nezajímal.Opravdu městská policie je k ničemu.Zásadně je nezajímají špatně zaparkovaná auta,převrácené popelnice,nevychovanou, sprostou ,uřvanou mládež.Jenom psi.Nutno ale odotknout že to mají nařízené,ale tohle je taky špatné.Proč by vychovaní psi nemohli chodit volně? Ty směšné prostory na venčení kolem hlavní cesty směrem k Tescu v Porubě, nebo před porubským útulkem 20x30 m kde stále jezdí auta.Jedna louka je větší naproti Intersparu, ale tady u cesty,takže někteří psi tam musí chodit na vodítku.A nejlepší je,že v létě se tam opalují lidi,jeden chlap tam měl sekeru kdyby k němu náhodou přišel pes.Od jara do podzimu tam jsou kolotoče a cirkusy.Na podzim tam pouštějí draky.Když jsme psali na obecní úřad odepsali nám,že jedna skupina lidí ne nemůže vyvyšovat nad ostatní a máme jako majitelé psů být tolerantní.A kdo je tolerantní k nám? No je to prostě hnus.Jsem znechucena tím co se tady děje a myslím,že můj pejsek je poslední kterého mám. Na dalšího už nebudu mít při těchto podmínkách náladu a vědomí, že by celý život prožil na vodítku.