Založení strany

Danča

/ #134

2013-02-07 22:38

#50: - Nová strana

Pánové, tak tady sleduji psanou debatu. Velice zajímavé! Obávám se, že tento postup by nebyl přijat příznivě lidmi, Myslím, že nikdo z nás nechce armádu v ulicích, i když by to bylo "asi" účinné. Jenže výměnou lidí ve vládě se nic nezmění. Přijdou noví a začne to nanovo! Zase se bude krást. Já bych nechala strany jak jsou. Odtajnit finance bych opravdu nechala. Když vznikne nová strana, lidé ji moc nevěří, dostanou se tam přeběhlíci a nic nevyplave na povrch hned. Koukněte se na nové strany! Já si myslím, že by bylo lépe vstoupit do těchto existujících stran a tam bojovat. Hlavně by to chtělo posílit kontroly nad kontroly. Pořád by to bylo méně, než co tu utíká. A když něco objeví, tak provize. Za komančů se ztrácely nepatrné věci, zanedbatelné, peníze ne, a když ano, tak šel z funkce nebo šel sedět. Ono všechno nebylo za nich špatné. Za špatnou práci by jim to mělo být strženo z platu a když na to nestačí, tak od válu! Komouši to uměli ohlídat! Nechci je nazpět! I já jsem byla jimi postižena, nedostala jsem se na střední školu, ale dnes jsem potrestaná víc než jimi. Jen tu chci sdělit, že něco dělali dobře. Demokracie je hezký systém, ale myslím si, že je také nespravedlivý, ale lepší nemáme. Tady totiš není nikdo, kdo by chtěl aby tato země prosperovala a vzkvétala. Všude jde jen o prachy, za to předešlé se všichni schovávají, ale pak je to jen moc a peníze, není tam nikdo, kdo by byl tak slušný a sám odešel,třeba s tím, že si to nevezme na svědomí, aby tuto zemi - lid poškodil, všichni se tam drží. Ať si každý říká co chce, ale Havel to začal, " PRAVDA - LÁSKA"-NE, majetek a moc! Přeji Vám štěstí a hlas Vám dám, co kdyby.... Kdyby jste potřeboval blázna, který to myslí s tímto státem dobře, tak se mi ozvěte!