Zachraňte kulturu 2013

Martina

/ #169 Omlouvám se že je to dlouhé, ale muselo to ze mně ven

2013-02-06 20:24

Vzpomněla jsem si jak po parlamentních volbách umělkyně Martha Issová v televizi promlouvala s vážnou tváří,jak je to důležité mít pravicovou vládu, a jak je si vědoma že to bude pro lidi těžké, ale jak je to nutné.... Umělci, herci,kdo všechno jste s ní souhlasili? Kdo se ozval, kdo z vás řekl, že utahování opasků už bylo dost, že donekonečna utahovat nejde!Nikdo nic. A víte proč? No protože to utahování se pořád týkalo těch druhých, těch někde dole,v jiném světě. Ti druzí se mohou zadlužovat aby s rodinou přežili, ti druzí mohou přicházet o práci ve sklárnách,hutích, dolech, ti ostatní mohou přicházet o bydlení a otáčet každou korunu. Ale VY, VY nesmíte poznat nic z toho. Vy jste ti lepší, ti umělci z Prahy,ti VIP.Vidíme vás v televizi když si rozdáváte ceny,lvy,slavíky a co já vím co všechno, vidíme vás v krásných róbách na recepcích, vy jste ti kterých se žádné šetření nesmí dotknout,to je pro ty druhé! A teď vážení jste tomu při volbách dali korunu.Lidé na vaše výtvory nemají chuť jít, a taky nepůjdou. 1/už na to nemají 2/ uělalo by se jim z vás špatně. Lidi jsou na vás hrozně nasraní.To je realita těchto dní, a že vylízáte s touto peticí zrovna teď ,tak to svědčí o tom že jste těžce mimo realitu. Jen ať vás zkrouhnou, a pořádně.To je to šetření, to je pravicovost.poznejte to taky, a pořádně až do dna !