Zachraňte kulturu 2013


Nepřihlášený uživatel

/ #120

2013-02-06 12:48

děkuji za zaslání petice - iniciativy "Zachraňte kulturu 2013", /kde se, mimo jiné, píše, že my níže podepsaní protestujeme proti drastickému zkrácení dotací M.K. na projekty tkzv. živé kultury, kde se mluví o manažerském pochybení souč. ministryně kultury Mgr. Aleny Hanákové a kde niže podepsaní žádají odvolání současného vedení M.K./.
Chtěl jsem okamžitě podepsat, protože s peticí soulasím, ale pak jsem se podíval na jména některých "níže podepsaných" a nevěřil jsem svým očím !?!
Některá z těchto jmen mne ještě před pár dny "mediálně lynčovala" ze všech tzv. "demokratických deníků" /MF Dnes, L.idové noviny, Hosp. noviny, Respekt, Reflex atd./
abych volil "Karla" /!!! / Karla Schwarzenberga, který je součástí vlády, která krátí dotace na kulturu, /kromě jiného/, a který, jako předseda TOP 09 a Starostové, přímo jmenuje, více než této vládě loajální, Mgr. Alenu Hanákovou, ministryní kultury......???
Tak tomu už opravdu nerozumím. Není to tady tak trochu Kocourkov a nemá tady někdo máslo na hlavě?

S pozdravem, vše krásné, Pavel Kryml