Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

pavel

/ #1168 podpora ksčm

2012-11-25 16:39

dobrý den pane učiteli.Já moje rodina a hodně kamarádů a známejch jsme voliči čssd ale po tom co jsme viděli a slyšeli na náměstí v cb 17 listopadu kdy tam například nějaký gymnazista vykřikoval komunisti táhněte do hajzlu nechceme bejt další čtyři roky v prdeli.Tak já osobně a hodně kamarádů jsme rozhodnuti v příštích velkých volbách volit ksčm a k tomuto rozhodnutí nás donutili právě takový lidi jako jste vy tou hysterijí kterou jste rozpoutali.Já nevím kolik je vám let mne je 48 a jsem obyčejnej delník vyučenej jsem byl v roce 82 a začal jsem pracovat.Před 23 lety jsme chodili na to samé námestí bourat komunismus například pro to že nebyli banány nebyl hajzlpapír stavěl jsem dům a složitě jsem scháněl materiál na kterej jsem mimochodem dostal od komunistů 150 000 kč od pana Adamce a za 300 000 kč se dal postavit celý dům.Komunisti šli po krku aspon vtom období který já jsem prožil nekolika disidentům což je mimochodem pěkná pakáž viz třeba pan Vondra Nebo Bendaa a jiní zloději jsem zvědavej kdy je konečně někdo potrestá za to co nám udelali a ostatní lidi což je drtivá většina žili v klidu.Kdežto vy a tenhle novej režim zacházíte s lidma jako s dobytkem dokážete zlikvidovat existenčně kohokoli před vama si nejni jistej nikdo.Já už makám jako svářeč od rana do večera a začínám mít problém uživit rodinu mí kamaradi nekolik měsíců nedostali vejplatu moje žena delala tři měsíce zadarmo a když jsem šeol udat majitelku firmy na pracovní ůřad tak se mi tam vysmáli.Vy Kantoři proti tomu komunismu bojujete blbnete detem hlavu a při tom v tom komunismu žijete každej mesícnatahnete ruku pro vejplatu a vůbec nevíte kde se ty peníze berou vůbec nevíte jak to funguje v soukromím sektoru a co obnáší tenhle rannej kapitalismus ze začatku 19 století.Dokážete jenom čas od času řvát a stávkovat že chcete větší platy a nás co musíme státní zamestnance svojí prací uživit necháte pochcípat hlady.Jsem zvědavej co budou ti komunisti znárodnovat když už to tady znárodnili všechno nemci.Zničený a rozkradený je ůplně všechno i to školství.Tady v ceskych Budejovicích je to samí gymnázium kam chodí děti ze základek se čtyřkama bez přijímaček.Kde je učnovské školství? Ptám se vás kdo nám upeče chleba kdo mi spraví střechu nebo auto? Asi zřejmě ti vaši inteluktální gymnazisti co jim vymejváte hlavy a pak pokřikujou po námestích a pohrdaji vším co tady jejich rodiče a prarodiče svojí poctivou prací vybudovali.Ale to je přece jasné všem musíte ze státu vycucat peníze na svoje platy.já chci od vás dostat možnost svojí poctivou prací uživit rodinu nechceme skončit pod mostem.Přeju všem slušným lidem v tomto státě kterých je doufám ještě většina aby příští ministr školství byl z řad čssd nebo ksčm .Pane učiteli Rosocho vámi donucený budoucí volič ksčm