Vyhodte Bílka

rooster

/ #1071 #1069 Re: Re: Re: Re: Bílek je kvalitní trenér

2012-11-07 10:17

....jsem možná fotbalový analfabet,zkus mi připomenout nějaký ten "zázrak" který se panu Bílkovi povedl...Všude na světě platí,nejsou výsledky,první jde od válu trenér,nikdo se neptá s jakým materiálem musí pracovat,a ať se na mě nikdo nezlobí za tři roky u kormidla jsou úspěchy naprosto mizivé...žádný jiný trenér by tři roky takovýchto "úspěchů" neustál!!! Je hezké,že se pan Bílek snaží zkoušet nové a mladé hráče,ale to se dá po 2-3 nepovedených zápasech,ale když se o to pokouší po třech letech v neotřesitelné pozici,s neuvěřitelnou výmluvou,že k úspěchu potřebuje čas...vždzť to je výsměch,kolik toho času potřebuje?Tři roky je málo?Tolik času s takovými výsledky neměl nikdy nikdo..!Pokud zde má místo srovnávaní s Pánem Trenérem Brucknerem,což je něco naprosto nesrovnatelného, tak Pán Tenér Bruckner nastoupil k reprezentaci po 30ti letech trenerských úspěchů a to i přes to,že neprošel Spartou...a byl při vzniku úspěšné generace hráčů kterou v repre trénoval.Díky tomu měl u hráču patřičný respekt a výsledky.Jaký respekt asi může mít pan Bílek,když i přes své hmatatelné "úspěchy" se drží svého koryta jako klíště. I s průměrnými hráči se dájí dělat úspěšné výsledky,ale nesmí mít "průměrné" vedení. Je jednodužší vyměnit jednoho trenéra,který dokázal za tři roky,že na to evidentně nemá,než jedenáct hráčů...Bohužel pod vedením pana Pelty bude asi muset náš fotbal padnout ještě hlouběji...