Petice proti rušení praktických škol

xy

/ #120 Učitel ZŠ

2012-10-23 13:41

Dobrý den. Jsem učitel na základní škole. Představa, že učitel se bude věnovat těmto žákům a zároveň celé třídě, která je v dnešní době mnohdy i tak obtížněji zvladatelná, je nesmysl. Nehledě na to, že "odborníci" na ministerstvu vymysleli za poslední dobu spíše něco, co bych nazval papírovou buzerací učitelů. Nesouhlasím ani s ŠVP, který učitelé podle mého mínění dělat namají. Je to neekonomické a doslova blbé. Učitel má hlavně kvalitně učit. Už vidím, jak budou kolegové vypisovat další stohy papírů o individuálním vzdělávání, různá hlášení, budou se scházet s rodiči, vše podle předpisů řešit, o tom všem opět dělat zápisy ... pochopitelně vše s nulovým výsledkem. Tohle pak budou kontrolovat systému poslušní inspektoři a buzerovat či poučovat, jak to máme dělat. Skutečně je to mongoloidní nápad, který mě už ani moc v tomto bordelu nepřekvapuje. Pokud nemá naše "vláda" penízky, radil bych přestat vést války v Afghánistánu a všude po světě. Navrhuji převrat, rozhodně ne sametový, protože s něčím takovým, co nám vládne, není domluva možná. Nejde zde jen o naše školství, ale celý stát a jeho budoucnost, která se mi nejeví vůbec dobře.