Vyhodte Bílka

Bukino

/ #665 A čemu se pořád divíte!

2012-10-19 20:27

Je třeba otevřít oči a upřímně si říci, že hra fotbalové reprezentace a situace u národního týmu nastavuje zrcadlo celému českému fotbalu, který bohužel již není Sportem a Zábavou, ale Nástrojem. Nástrojem lidí, kterým vůbec nejde o sport, předvedenou hru a zážitek z ní, ale pouze o výsledek a o prosazení svých zájmů a uspokojení svých ješitných eg. Pokud se nepřestaneme honit za výsledky za každou cenu, a budeme akceptovat korupci a hloupost, tak neexistuje cesta zpět. Ovlivňování výsledků na všech úrovních za párek až po kapry, neexistence dovolání se spravedlnosti, absolutní celospolečenská akceptace korupce, hlouposti a neodbornosti ve spojení s realitou dnešní doby, kdy má fotbal velkou konkurenci ve všem, bohužel znamená postupný a neodvratný úpadek českého fotbalu. Pan Pelta v čele českého fotbalu je toho jen krásným příkladem. Reprezentanti reprezentující za nehorázné bonusy? Za co panebože, za co? Proč nedají své odměny na mládež, když u ní nemáme kvalitní trenéry? Kdo dnes hraje v nižších soutěžích? Bez pětatřicátníků by naprostá většina mančaftů od divizí po čtvrté třídy nemohla fungovat! Co bude až nebudou hrát husákovi děti? Já jsem na fotbal zanevřel po nominaci pana Pelty do čela fotbalu, po zavedení členských příspěvků a po opakované a osobní konfrontaci s korupcí, a výsměchem ze strany rozhodčích! Nebyl jsem daleko od inzultace, což je jediné možné řešení, ale než zajít takto daleko, tak jsem to raději zabalil! Po 30 letech! Nemám už sílu a je mi upřímně líto fanoušků, kteří fotbal milují, ale bohužel se pro ně nic nedělá!!