Vyhodte Bílka

Martin

/ #128 Martin

2012-10-17 13:59

Pro vyhození Bílka od repre jsem jednoznačně. Jako hráče jsem ho měl rád, ale trenérem on rozhodně není. Vezmětě si jen jeho výroky o tom co chce s týmem hrát. Před EUREM se zastával Baroše, že je jediným naším tahovým útočníkem - souhlasím, ale na co proboha potřebuje tahového útočníka při rozestavení 5-ti záložníků s "ostrými" krajemi? Tam má snad být spíše silová věž, která bude dotována centry. S oblíbeným termínem "ostrý kraj" si neodpustím další poznámku. Do (tuším) zápasu s Finskem jsme nastoupili s ostrými krajemi Plašilem a Jiráčkem. Oba zmínění, při ideální formě, nejsou špatní fotbalisté, ale rychlost rozhodněnení jejich silnou stránkou. Jak potom chce vtisknou mužstvu nějakou účinnou tvář, když ji zavádějícím složením týmu sám ničí. Jsem jediný, kdo vydí, že Rezek nemá na repre? Že Rajtoral je vynikající bek, ale záložníka hrát nemůže, protože není schopen přebírat míče zády k bráně? Že Plašil je totálně z formy? Je mi z našeho národního týmu smutno a nazval bych to i největším smutkem posledního desetiletí, nebýt volebního výsledků komančů v posledních volbách....ale to už sem nepatří.