Odvolání Ing. Ivany Machovcové, ředitelky SVIŠ ve Valticích

Londy

/ #14

2012-06-08 01:31

Vážení, velmi by mě zajímalo, kdo je autorem této petice. Paní Ing.Machovcovou jsem měla možnost poznat běhěm pěti let. Nejprve na SOU zahradnickém v Lednici, kde působila jako zástupce ředitele a po té jako ředitelku na SViŠ ve Valticích. Za těchto pět let jsem s ní neměla nejmenší problém a nechápu ty, kteří tu píší takové bludy. Je to autoritativní osoba na svém místě,která se nebojí řešit jakýkoliv problém. A kdybych se měla vyjádřit k té vaší petici..Velmi by mě zajímalo, kdo dá svůj podpis pod takový nesmysl! Chtěli byste moderní školu se super vybavením, učitele s maximálním vzděláním, místo praxe- fyzické práce, by se vám líbilo raději chodit do sklepa a degustovat víno...Chtělo by to se zamyslet nad tím, jestli není chyba i na straně žáků. Jak je zmíněno v té vaší petici, škola nemá zrovna nejlepší pověst. A čím to asi bude? Snažíte se vůbec studovat a chodíte do školy, abyste získali nějaké nové informace? Chtěla bych vidět výsledky těch, kteří se podepsali pod tuto petici! Nejste kompetentní se vůbec vyjadřovat k této problematice.Na tuto školu jsem chodila a znám učitele velmi dobře. Ti schopní, kteří učili i mě, zde nadále působí. A pokud se něco nelíbí některým novým učitelům...Běžte učit někam jinam!