Navrácení pomníčku Rosti Plíška

Kristýna Svobodová

/ #4 Zamyslete se prosím!!!

2012-06-01 18:32

Ti lidé kterým pomník tak strašně překážel, jsou pro mě sobečtí a bezcitní, ubohý lidé....nemáte vůbec žádnou úctu k těm co nemohou za to, že odešli zrovna tam kde vám to nevyhovovalo....nevybrali si dobrovolně své místo pomníku.....Pro pozůstalé je to jen jediná možnost býti na místech kde Rostik byl naposledy.....Tyto pomníky jsou po celé republice...přesně na těch místech kde lidé zemřeli.....nikdy to nikomu nevadilo...proč tedy zrovna Vám??? Co kdyby vaši blízcí odešli na stejném místě? Taky vám tam ten pomník bude vadit? NE!!! protože by jste ho tam chtěli mít....Nechte obnovit to málo co pozůstalým zůstalo.....Nic jiného po vás nikdo nechce....Vždyť je to to jediné kde můžou tito lidé být se svým Rosťou.....Už dlouho jsem z Kladna, ale moje první cesta bude tam kde Můj Milovaný Kamarád z dětství odešel....Stejně tam tu svíčku zapálím, stejně tam budu stát a vzpomínat...nebudu jediná....stále tam někdo bude....Zamyslete se a nechte Ten pomník obnovit....PROSÍM....nic víc nechceme Děkuji