Břve zelené (www.brvezelene.eu)

prababča

/ #16 Re: Re: Re:

2012-05-17 19:49

#9: - Re: Re:

Já si myslím, že se k tomu má právo vyjádřit každý, komu leží na srdci podoba naší vlasti!!! Jen se rozhlédněte, jak ubývají louky a pole, která jsou zabírána na stavby průmyslových center, obchodních center atp. a kde se pak bude pěstovat obilí a jiné plodiny, až nám dojde, že ty chemické šmejdy, kterými nás zásobují všechny ty markety, nejsou k jídlu, že nám ničí zdraví a zatoužíme opět po zdravé potravě?  Pak budeme se bude zeleninu a jiné pěstovat na střechách těch opuštěných betonových hal? Přijeďte se podívat do Liberce - Doubí, co dokázali udělat z vilových čtvrtí!!!  Tady nejde už jen o Břvé, ale i ostatní dosud klidná místa, obklopená přírodou!  K čemu budou lidem peníze, na které teď čekají za své pozemky? Budou se dívat na několikametrové protihlukové stěny za kterými je stejně bude obtěžovat hluk z provozu apod., které jim postaví pár metrů od domů.  Jsem už stará a mohlo by mi to být úplně jedno, ale záleží mi na tom, v čem budou žít děti, vnuci a pravnoučata. Vzpamatujte se všichni, peníze nejsou všechno!