Požadujeme navýšení rozpočtu Slezského divadla v Opavě


Nepřihlášený uživatel

/ #161 ironie???Re: Re: Opava

2012-03-14 09:03

#159: Jiří - Re: Opava

pane Jiří,

jakmile se zastane nějaká osobnost opavských divadelníků tak je oheň na střeše.  Někdo neumí číst? Nebo je jen pověřen rozdmýchaním plamínku??    Copak pan Blachut může za situaci v Praze? Může jeden člověk změnit to, co napácha desítka břídilů?  Čímpak opavští umělci  pochybili?  Když jsou tak podceňováni začínám  rozumět, že se snaží napsat i svůj názor a pohled na jejich práci a postavení...  O co tady vlastně jde.?????Doteď jsem jen četl, ale taky žasnu kam se tato diskuse dostala....Kam se vytratila úcta k jejím schopnostem? Úcta k jejich práci a k nim samotným ? Není to  všechno trochu jinak? Za jejich práci mluví jejich úspěchy a aplause diváků. Jejich podpora i tady na FCB je vysoká. Když jsem si přečetl jména lidí, kteří jim drží palce, přesvědčilo to i mě, abych se názorem, postojem a podpisem postavil na jejich stranu. Věřím, že i samotné vedení divadla se bude o tyto lidi starat podle jejich výsledků v práci.  Toto je běžná praxe u zaměstnavatelů, kteří si váží sebe, své práce a tím následně svých lidí, za které nesou odpovědnost. Každá práce má svoji cenu a jedině ohodnocení může být motivací, ktará žene lidi překonávat své možnosti. Když přijímáme lidi do zaměstnání, ptají se vždy na možnosti postupu, odměn a tím nám dávají najevo, že chtějí v naší společnosti odvést větší výkon než po nich požadujeme. A toto jsou ty nejjednoduší počty přátelé. Pak jen trochu úcty lidské  a je to...  Ing. Špaček