petice za navrácení prodlouženého rodičovského příspevku

Milá vládo probuďte se,prosím!!!!!!!

/ #92 Proč??

2012-02-10 09:18

Abych pravdu řekla nevím na vlastí kůži co to znamená mít postížené dítě,ale vím jistě,že to není sranda!!!!Mám dceru které bude 10 let a má diabetes tipu 1 a syna který se narodil ve 30.týdnu....se silným astmatem.Mám známé kteří mají postížené děti s epilepsií,mos. obrnou.autismus a vím jistě,že obdivuji tu sílu maminek,které se jim opravdu velice věnuji aby se naučili chodit,mluvit,jíst a hlavně se naučili základní hygienické povinnosti.....Většinou ty maminky zůstávají sami s těmi dětičky...protože tatínkové neunesou tu zprávu,že jejich dcera či syn jsou postížené nebo nemají sílu se o ně postarat...Proč brát takovým lidem aspoň tu almužnu co stát dal zákonem???Příjde rok a opět nový zákon,s tím,že se vše odebere???Víte vůbec co to znamená???Maminky které to opravdu potřebují je ubohé jim to brát!Nevíte vůbec co to pro tu matku znamená!!!Děti s autismem nikdy nepoznají kamarády,hračky atd. jelikož žijí svůj život,který Vy nahoře který se cpou kaviárem nikdy nezažijí...Protože se jich radši zbavíte nebo je dáte do ústavu!!!!Proberte se!!!!Matka která má takové dítě je pro ni to nejdůležitější aby to dítě mělo vše co potřebuje a né,že to využívá na své potřeby!!!ty maminky obdivuji,neznají nic jiného než starost,trápení,únavu a hlavně strach!!!Proč máme trpět mi rodiče??Vy máte platy které mi nikdy neuvidme ani nepocítíme ten pocit jaký to je mít tolik peněz....Zamyslete se nad sebou a začněte mít otevřené oči a vnímat.Je mi líto,že máme takovou vládu která je sobecká!!!Říká se,že naše zdravotnictví je nejlepší??zajímalo by mě kde??!!!Chtěla bych vidět je kdyby měli takové starosti jako mi jestli vyžijem s tou almužnou do dalšího měs.které se říká rodičovský příspěvěk,jestli budeme mít korunky na dárečky pod stromeček,na autobus do práce,jak odvést děti do školy,na zaplacení nájemného atd.To nééé oni si vezou zadek v luxusních autech,bydlí si v baráčcích o kterém se nám ani nesnělo,s dětmi chodí ochranka,koupí si na co si ukážou a Nám lidem,rodičům berou důchody,mateřské,a vše na co člověk má právo!!!!Souhlasím s peticí a pklně podporuji jejich iniciativu!!!!!!