NESOUHLASÍME S VRÁCENÍM MAJETKU CÍRKVÍM!!

ladap
Nepřihlášený uživatel

/ #313

2012-02-08 22:21

Vzhledem k tomu, že mne zajímá historie, vůbec nechci rozebírat, jak církev tzv "ke svému majetku přišla". Chudáci nevinní lidé, kteří přišli o majetek díky tzv. Čarodějnickým procesům a také díky válkám vedeným ve jménu různých bohů a církve v dějinách. Již vůbec v dnešní době nechci rozebírat, kolik mne jako daňového poplatníka ze můj život církev stála i když jsem ateista. A to jim mám ještě opět z mých daní platit nějaké pochybné restituce ohledně majetku který jim má být vrácen, ale který vlastně ani nevlastnili, pouze byli "nějací nájemci". Zamyslel se někdo nad tím, kolik peněz jim má za dobu co jsou placeni z mých a našich daní také z těchto pochybných restitucí odečíst ? Díky naší vládě, vůbec jako občan tohoto státu již přestávám chápat, co ještě budu ze svých daní "dobrovolně-nedobrovolně" platit. A jako poslední a pro mne největší odstrašující případ z poslední doby je to, že ve straně, která má k tzv. "křesťanství" nejblíže byl ještě nedávno jeden z největších přeběhlíků a převlékačů kabátů, který je schopen pro svoji kariéru a peníze udělat cokoli p. Kalousek. Již to, samo o sobě je pro mne důvod k podpisu této petice a také bohužel se začínám díky tomuto jméno pomalu stydět, že jsem Jihočech i když jsem na to byl vždy hrdý. Mohl bych toho napsat ještě více, ale to by bylo skoro na "nekonečný román. Raději končím.