Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Ach jó

/ #4822 Re:

2012-01-29 12:41

#4821: Pro letiště Václava Havla -

Pane "4821": To, že jste "proti", tak na to máte pochopitelně plné právo a NIKDO vás za to nemůže odsuzovat ani ostouzet. Váš text ale bohužel obsahuje několik, mírně řečeno, nelogičností. Tedy především - nemůžete být proti podepsání petice, pouze můžete petici nepodepsat. Dále, pokud se letiště bude jmenovat po VH, tak jenom tím bude každý přiletivší cizinec okamžitě vědět, kdo to VH byl? To myslíte fakt vážně? Píšete "... zvolili jsme ho  ...". Vy jste ho volil? A kde a jak? Já nevím, že bych v té době někoho volil. Dále: "Většina ČR ... nesdílí ... spontánní pohřeb ...". Většina ČR byla na tom divadelním pohřbu? Spíše to vypadalo na to, že "většina ČR" byla znechucena tou vyloženě barnumovskou týdenní extra kampaní. Nobelovka na dosah? Ano, na dosah? Já jsem jednou šel kolem nějaké banky a tam bylo v trezorech mnoho, mnoho milionů Kč, které jsem měl podobně také skoro na dosah. Kdybyste měli vypsat jeho klady ...". A co vám brání, milý pane? Vypište je tedy vy. Pište, pište !!! A pokud by vám na jejich objemný rozsah nestačil teno web, tak správce webu vám jistě rád přidělí zvláštní velký "zásluhový" prostor, není-líž pravda ...