Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.


Nepřihlášený uživatel

/ #4817

2012-01-29 01:27

Havlíčku Havle,tos asi nečekal.Ten nesouhlas až nenávist.Ale musels tušit.Jako Gorbi.Sny se nedají schovat za realitu.Gorbi tu realitu korigovat nemohl.Ty ano.Od listopadu 1989 do cca r.1993 bychom za Tebe sežrali i tkaničky.Tys toho evidentního mandátu ale nevyužil.Dál jsi přes blbou náladu přisluhoval Klausovi a jeho privatizační ekipě,která nás nevratitelně okradla o přestovky miliard korun českých,za komunistů podložených prací.Mám já Ti dnes děkovat,že na acylpirin dnes musím dělat dvakrát tolik než za komunistů/v přepočtu na průměrné mzdy/.Mám já Ti dnes děkovat,že elektřina a plyn byly násobně za komunistů levnější?Mám já Ti děkovat za násobek nájemného bytů,které byly zbudovány za komunistů.Tvoje rčení v prvním novoročním prezidentském projevu po komunistické nadvládě,že "národ nevzkvétá" bylo možné opakovat v každém roce Tvého prezidentství.A tys na to nereagoval exekutivně,Ty jsi ze své funkce neodstoupil.Takže jsi vinen jako Ti ostatní exekutivně tehdá mocní.
A teď vyslovím můj verdikt.Ruzyňského letiště,tedy jeho názvu,jsi dle mého názoru svojí nedůstojností nedosáhl.Nebyls všeobsahujícím občanem.Byls všeobsahujícím kapitalistou s penězovody svých předků a za ty jsi především bojoval.Když mi moje tchyně říkala v listopadu 1989,že bohatí budou bohatší a chudí chudší,smál jsem se.Už se nesměju.Měla pravdu.A omlouvám se jí,protože už nežije.
Takže Ty,děvko kapitalismu,po Tobě bych nepojmenoval ani obrubník ulice E55.