Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Ach jó

/ #4553 Re: Názvy dopravních uzlů veřejné dopravy

2012-01-23 08:53

#4546: - Názvy dopravních uzlů veřejné dopravy

Naprosto s vámi souhlasím (až na "elektřinu v panelech"). Vaše argumenty jsou logické a racionální. To ale bohužel není důležité. Důležité je to, aby se různí "nýmandové" mohli patřičné předvést v umělém světle vrhaném "géniem a obrem". JÁ(!!!) jsem génia OKAMŽITĚ rozpoznal a patřičně vyzvedl a JÁ(!!!) jsem to byl, kdo celému národu připomněl jeho (domnělé) superzásluhy. O nic jiného tady nejde. A obávám se, že tato průhledná sebestředná debitila bude i tentokrát slavit úspěch ("zdrcená" vdova už dala svůj laskavý souhlas!!! cha-cha). Lidé jsou nepoučitelní a školácké chyby opakují stále, stále dokola. Bohužel, bohužel. Zdravý rozum je něco, co v této společnosti nemá místo. Při tom je to velmi jednoduché. Zásluhy tak rozporuplné osobnosti, jakou byl VH, nelze seriozně hodnotit ihned, IHNED! To chce nutný historický odstup. Současná, okamžitá hodnocení jsou přespříliš zatížena emocemi. A to jak jeho příznivci, tak i jeho odpůrci a postrádají tudíž jakoukoliv serióznost.

Proto by bylo skutečně nanejvýš vhodné POČKAT nějakou dobu a teprve potom eventuelně vhodným způsobem ty historií prověřené zásluhy "vytesat do kamene".