NESOUHLASÍME S VRÁCENÍM MAJETKU CÍRKVÍM!!

karlos

/ #50

2012-01-16 00:30

A Vatikán už se nechal slyšet,že knám posílá ekonomy aby PRÝ bylo z navráceným(podle mne neprávem)majetkem dobře nakládáno!!!
Odmítám cokoli z tohoto našeho krásného státu cpát do chřtánu bývalému šéfovi inkvizice a té jeho bandě darmožroutu co káže chudobu a pokoru,ale sami si nechávaj posluhovat a válejí se v blahobytu!!!
Stačí,že je stát živí a i to se mi příčí ať si je živí ti co je k životu potřebují,protože když tento model funguje jinde proč by to nešlo i u nás!!!
Když uvidím že dělaj určitou dobrou věc tak jim rád přidám!!!
V sousedním Německu tento model funguje,ale za posledních několik let spousta lidí tuto chamtivou církev opustila,jelikož si diktovala takové desátky,že to už bylo nesnesitelné a kdo nedal tak mněl bleskurychle za dveřmi exekutora!!! (toto není výplod závisti nebo nenávisti pár těchto lidí totiž osobně znám)
A kdybych pocítil potřebu svěřit se bohu tak k tomu určitě nepotřebuji honosný chrám!!!
Jak mám jit ráno z dobrým pocitem do práce když vidím,že mimo jiných darmožroutu bubem cpát naše daně do kapes dalším většině národa nepotřebným flanďákům!!!
Naschle a držme si palce KAREL DUDA HAVÍŘOV