Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Elen

/ #301

2012-01-10 15:43

Přečtěte si toto:

http://www.novinky.cz/finance/255739-exekutor-muze-kvuli-alimentum-klidne-zabavit-az-dve-tretiny-mzdy.html

Tady je zdárný příklad toho jak linčovat lidi!!
Sama jsem žena, která dlouho žila pouze s dcerou a vím jak je pro mně důležité výživné, které mi ex-manžel posílá. Když se dostane do finanční tísně tak nepošle třeba dva tři měsíce. Snaží se, ale poslat vždy, když je to pro něj možné a splácet co je mu určeno. Podotýkám, že částka není nijak vysoká. Znovu si založil rodinu, na což má právo a není již jen sám za sebe. Na druhou stranu i já nyní žiji s mužem, který má děti 3 a ani naše finanční situace není k žití, nýbrž k přežívání. Také máme EXEKUTORA na krku a to z mé strany, kdy jsem byla z ÚP posílána na, (dovolím si říci) nesmyslné pozice daleko od svého bydliště a na neměla jsem na jízdenku. Samozřejmě mě přistihl nejednou revizor. V dnešní době je tolik rozvedených manželů s dětmi.. a mnohdy jsou příčinou krom nevěr také finanční situace, do kterých se páry dostávají. Psychicky to neunesou a následkem jsou hádky, které končí rozvodem. Podpora státu je nulová a situace mnoha z nás, je skutečně nešťastná.
Jak se vymanit z tohoto systému? Podporuji tuto petici a sleduji její průběh.