Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice Za zrušení soukromých exekutorů

Elen

#301

2012-01-10 15:43

Přečtěte si toto:

http://www.novinky.cz/finance/255739-exekutor-muze-kvuli-alimentum-klidne-zabavit-az-dve-tretiny-mzdy.html

Tady je zdárný příklad toho jak linčovat lidi!!
Sama jsem žena, která dlouho žila pouze s dcerou a vím jak je pro mně důležité výživné, které mi ex-manžel posílá. Když se dostane do finanční tísně tak nepošle třeba dva tři měsíce. Snaží se, ale poslat vždy, když je to pro něj možné a splácet co je mu určeno. Podotýkám, že částka není nijak vysoká. Znovu si založil rodinu, na což má právo a není již jen sám za sebe. Na druhou stranu i já nyní žiji s mužem, který má děti 3 a ani naše finanční situace není k žití, nýbrž k přežívání. Také máme EXEKUTORA na krku a to z mé strany, kdy jsem byla z ÚP posílána na, (dovolím si říci) nesmyslné pozice daleko od svého bydliště a na neměla jsem na jízdenku. Samozřejmě mě přistihl nejednou revizor. V dnešní době je tolik rozvedených manželů s dětmi.. a mnohdy jsou příčinou krom nevěr také finanční situace, do kterých se páry dostávají. Psychicky to neunesou a následkem jsou hádky, které končí rozvodem. Podpora státu je nulová a situace mnoha z nás, je skutečně nešťastná.
Jak se vymanit z tohoto systému? Podporuji tuto petici a sleduji její průběh.

Nepřihlášený uživatel

#302

2012-01-10 16:14

Konečně...
Děkuji.

Nepřihlášený uživatel

#303

2012-01-10 17:59

Nemám žádné dluhy ale tuto petici plně podporuji.Bude to jenom horší a horší.To ještě uvidíme co na nás naše panstvo a vrchnost připravuje...!!!Už tedˇmáme ne právní ale PRÁVNICKÝ STÁT. Jsem smutný. Jarin

Nepřihlášený uživatel

#304 Re:

2012-01-10 18:20

#11: -

..ale je to podle zákona. a kdo tvoří takové zákony pro poddané? ...ti kteří na tom finančně profitují. Před vznikem každého zákona už mají politici a jejich rodinní příslušnící založeny firmy tak,aby takových zákonů využily. Už jim miliony nestačí. Zrušit Exekutory a Naše politiky. Jarin


Nepřihlášený uživatel

#305

2012-01-10 18:48

Pro me jsou to jen bezcitne hyeny ktere se nezastavi opravdu pred nicim.

Nepřihlášený uživatel

#306 exekutor Vrána o jeho poctivě nabyté obydlí...

2012-01-10 18:55


Nepřihlášený uživatel

#307

2012-01-10 21:52

Toto je režim horší než komunisti.
Bůch nás ochraňuj.
pane Havel vylište nám prdel.

Nepřihlášený uživatel

#308

2012-01-10 22:28

Legalizovaná zlodějina!

Nepřihlášený uživatel

#309

2012-01-10 23:24

tato zlocinecká organisace nemela nikdy vzniknout. A at mi nikdo nerika ze jsou mezi nimi i slusni lide. Cyril Kochrda

Nepřihlášený uživatel

#310

2012-01-10 23:25

Tuto petici není možné nepodpořit. Lupiče nemám prostě rád. Lhostejno, že jsou mlčky tolerováni státem, ne-li podporováni. Však jsem připraven to pánům politikům za tuto toleranci a nejen za ni spočítat u voleb spočítat.

Nepřihlášený uživatel

#311

2012-01-10 23:28

Zrušit a politikům u voleb spočítat, mimo jiné, že řádění exekutorských lupičů mlčky přihlíželi.

Nepřihlášený uživatel

#312

2012-01-11 05:06

V mnoha věcech s touto peticí souhlasím, ale z vlastních zkušeností bych to spíš řešila tím, že hodně - podotýkám HODNĚ bych upravila zákon a jejich pravomoce. Rozšíření soudního aparátu bych řekla, že je to čistě a jednoduše řečeno - další náklady na placení lidí z kapes náš všech. Ať jsou tady exekutoři, ale tak jak říkám, za úplně jiných podmínek a s jinými pravomocemi

Nepřihlášený uživatel

#313

2012-01-11 05:35

www.dsss.cz

Nepřihlášený uživatel

#314

2012-01-11 12:09

Je to banda zlodějů,která si z ožebračování lidí udělala milionový obchod.Nahnat je do kamenolomů a doku za minimální mzdu nevyy
dělají tolik,co nakradli,nepustit je.

Nepřihlášený uživatel

#315

2012-01-11 15:17

Každý někdy udělá blbost a aby na to dopláceli všichni okolo, to není fér. Exekutoři jsou bohužel jiného názoru a ničí životy lidem, kteří se "přepočítali". Nemluvě o jejich praktikách, které jsou místy i na hranici zákona.

Nepřihlášený uživatel

#316

2012-01-11 15:29

Mne osobne a moji rodinu pripravil JUDr. Podkonicky a jeho Exekutorsky urad na Praze 5 jednotlivym vedenim exekucnich rizeni ve veci vymozeni pohledavky 808,- Kc s prislusenstvim pro opravneneho Dopravni podnik Praha, znamou to spolecnost ,ktera tiskne jizdenky za 9 mil. na offshorovych panenskych ostrovech o 150.000 Kc. Je to pasak. V pravnim state by clovek kricel chytte zlodeje, protoze ma naklady 20.000 Kc s vymozenim bagatelni pohledavky 808,- Kc, ale u nas je to v souladu s pravem. Jde o nekamilionovy business s dluhy a nikoliv o vymahani bagatelnich pohledavek. Ale proste vsechno souvisi se vsim, cim vice lidi ozebraci tito jakoby ochranci prav- JUDr. Podkonicky a JUDr. Broz tim jako by ozebracili cely stat, lide rusi stavebni sporeni, nespori, neplati zdravotni a socialni..no proste neuveritelny bordel..z hlediska vyssiho principu mravniho to poukazuje na zoufaly stav justice a prava..Lydie Raszkova v.r.

Nepřihlášený uživatel

#317

2012-01-11 16:41

S obsahem naprosto souhlasím - už s ohledem na ty, kteří si ze zoufalství sáhli na život. Jana Kubínová

Nepřihlášený uživatel

#318

2012-01-11 17:36

Bez komentáře

Nepřihlášený uživatel

#319

2012-01-11 18:23

Tito {lide} jsou horsi nez hyeny !
JJ

#320

2012-01-11 22:27

před rokem mi sečetli dluh za televizní poplatky a přitom televizi 10 let nevlatním - prostě jsem ji neodhlásila a přeplatila jsem ji tím pádem, - ale můj dluh činil 1881 Kč a 8.500 Kč soudní výlohy. Přišlo to rovnou do soudu, tentýž den jsem zaplatila dlužnou částku, ale to nikoho nezajímalo, tak jsem panu soudci řekla, že děla nechutnou a nemravnou práci, a že se k nám stát chová jako hyena, která čeká, až uděláme chybu, zůstane v tichosti a pak nás napadne a to bez odvolání. Pán soudce mi na to odpověděl, že souhlasí a že to ví, ale prostě je to tak.

Nepřihlášený uživatel

#321

2012-01-11 22:29

Podepsal jsem petici proto , že nejde o exekuci zbohatlíků a zabavení majetků nepoctivým , ale o poškození obyčejných lidi a hodně krát o chudáky kteří naletěli podvodníkům .A právě těm se nestane nic a projde jim všechno(za peníze) a chudáci co dluží pár korun přijdou o bydlení a majetek.

Nepřihlášený uživatel

#322

2012-01-12 12:16

Pracuji na sociálním úřadě a vnímám osobně, jak dluhy ničí lidské žití s násůedky pro blízké okolí a k tomu nemorálně vysoké částky za vymáhání malých pohledávek....Toto by zákony neměly umožňivat!
Nutno posilovat vzdělávání "finanční gramotnosti" jedince-rodiny od základního školství výše....

Nepřihlášený uživatel

#323

2012-01-12 12:59

Myslim, ze soukromi exekutori jsou jen statem legalizovani zlodeji, moralne o hodne vetsi darebaci, nez vetsina samotnych dluzniku. Rad pridam osobni zkusenost.

Nepřihlášený uživatel

#324 Re:

2012-01-12 14:54

#322: -

Naprosto souhlasím. Co se učí na školách v matematice je z velké části k ničemu pro běžný život!! Kdyby učili finanční gramotnosti mnoho lidí by předešlo dluhům. Ale to je tak trochu politika proč se toto nevyučuje.


Nepřihlášený uživatel

#325

2012-01-12 18:21

Konečně něco smysluplného.