Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.


Nepřihlášený uživatel

/ #2868 Re: Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2012-01-07 18:05

#2844: Havel Zd. - Re: Re: absolutní nenávist komunismu !! 

 Vážený pane Havel.

Jsem velice rád, že jste mě poučil, otevřel mi oči a ukázal správnou cestu. Až doteď jsem si neuvědomoval, že jsem tupé a omezené hovado, jak jste mě tady coby občana, který vnímá osobnost V.H. jako kontroverzní, nazval...Ale-bože...jako by mi to něco připomínalo z minulých časů...Také jsem tehdy jako reakci na svůj kritický názor na něco (tehdy) nedotknutelného slýchával podobná napomenutí, jaká teď rozdáváte Vy. Ale poněkud Vás musím zklamat. Právě proto, že jsem o V.H. věděl poměrně dost (z dob, kdy ještě internet nikdo neznal), tvrdím tady směle s klidným svědomím i Vám, že to žádný velezáslužný velikán rozhodně nebyl. Když jsme ho tady v roce 1988 tahali totálně ožralého z náhonu v Okrouhlici (tedy ne já osobně, aby mi tady někdo dodatečně nespílal),utopil by se tu jako kotě. A to by ani nestihl vejít do historie. Mimochodem, zkuste si i Vy dát do objektivních souvislostí  historická fakta a možná se přikloníte k mému názoru, že bez osvícenosti skutečného velikána své doby - Gorbačova - by veškeré snažení o rozvrat  systému přišlo vniveč, a to nejenom u nás. A co se týče Vašeho způsobu vyjadřování, promiňte mi, nic moc...

Zdravím Vás a přiji Vám úspěšný nový rok 2012.

Petr M.