Petice proti plánovanému vykácení 48 stoletých lip u Velkých Opatovic.

dadra

/ #9

2021-02-26 11:36

A poděkování za odpověď (doufám, že ne předčasné!) panu hejtmanovi 26.2.2021: Pane hejtmane, já vám velice děkuji za odpověď a velmi vítám vaši snahu najít nejlepší možné řešení. V příloze vám zasílám fotky, kdy během několika hodin padly nádherné zdravé vysoké "stoletrostoucí" stromy u silnice před Boskovicemi (směrem na Jevíčko) - kromě jediné zatáčky rovná silnice! Ten den, kdy jsem tudy projížděla (asi před třemi lety) by se ve mě krve nedořezal. Tolik jsem si přála vědět, kdo tento čin nařídil či schválil. Váš hlavní úkol "Zajištovat péči a výsadbu stromů kolem jihomoravských silnic" je naprostou nutností, a neměl by končit s hranicemi JM kraje. Ano, kéž by se už bezuzdné kácení stromů nikdy neopakovalo. V diskuzi pod zprávou paní starostky Velkých Opatovic se mnoho lidí vyjadřuje nesouhlasně vůči paní starostce - včetně mě: https://www.facebook.com/velkeopatovice/posts/4233769163318908 Dokonce byl v dizkuzi vložen odkaz na článek z 6.března 2020 Stromů kolem silnic ubývá, za devět pokácených vysadí jen jeden nový. Snad sám pán bůh mě tehdy vytáhl z auta a poňouknul mě, abych tu devastaci před Boskovicemi vyfotila. Fotky jsem dohledala. S pozdravem a přeji mnoho sil k realizaci pozitivních a přínosných rozhodnutí a přáním zachování Svárovské aleje. -- Dagmar Drápalová tel.: +420-777511579 web: www.ebike-charging.com




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...