Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize

Lekno

/ #90

2020-10-07 05:20

Vyjadrit nesuhlas s propagandou "neexistujucej" infekcie" sa mi javi normalne, resp. prejavom zdraveho rozumu. Je nutne potrestat "kriminalne" statne (ministerstvo/vlada/policia) organy a konecne niest pravnu aj financnu osobnu zodpovednost za svoje rozhodnutia.
Vysvetlit pravdu o medicine, konkretne tzv. ludoveho virusu (viz prednaska Anita Petek od 00:09:30):
http://www.youtube.com/watch?v=TkyzEUmmWK4

"Pasteur nedokazal v bujove zistit ziadne zmeny. Usudil teda, ze povodca besnoty musi byt preto mimoriadne maly, neviditelny a narocny prirodzene a nazval to virus. Tu vec, ktoru nedokazal najst. Virus v preklade znamena jed. Moderna medicina odvtedy zacala tento pojem pouzivat na to … Dnes vsetci vieme, co je virus, je to takzvany povodca choroby. ale ja ho vidim ako povodcu v uvodzovkach. Pasteur vtedy pouzil tento pojem ‚virus’, zaviedol ho do mediciny a dnes sa vsetci tvaria, ako keby vedeli o com hovorime."

To, ze sa v sucastnosti jedna o zasterku na boj s DUMB, ACH,... ma v suvislosti s pofidernym obmedzovanim slobody nezaujima.




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...